Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) Peaky Blinders obnoveni pro další dvě série

Peaky Blinders obnoveni pro další dvě série

Peaky Blinders obnoveni pro další dvě série

Někteří diváci se obávali ukončení seriálu po páté sérii, která nás čeká příští rok. Můžete zůstat v klidu. Peaky Blinders se vrátí a to v šesté a sedmé sérii. Co můžeme očekávat a co dalšího si na nás tvůrci přichystali?

40 0
7.5.2018

Toto oznámení asi čekal málokdo, nicméně jej většina vítá s velkým nadšením. Ano, je to tak. Peaky Blinders se jen tak nezbavíme a s rodinou Shelbyových se budeme setkávat minimálně v dalších třech sériích.

Steven Knight, otec celého projektu, před několika dny, v rozhovoru s Birmingham Press Club, přímo potvrdil další dvě řady seriálu. „Rozhodně chystáme šestou sérii a s největší pravděpodobností bude i sedmá. Po konci čtvrté řady to začalo být šílené. Mluvil jsem o pokračování s Cillianem a ten je pro všemi deseti. Zbytek klíčových postav je také pro." zmínil Knight v rozhovoru.


Již v minulosti bylo řečeno, že Peaky Blinders skončí s první sirénou ohlašující příchod druhé světové války a tvůrci s tímto plánem počítají i nadále. Za předpokladu, že se dodrží dosavadní časová osa, kdy každá řada zabírá období přibližně jednoho roku a odstup mezi nimi jsou dva roky, je zde prostor minimálně ještě pro jednu sérii navíc.

Embed from Getty Images

Bohužel na nově oznámené pokračování si počkáme nejspíš velmi dlouho. Pátá řada se začíná natáčet letos na podzim a na obrazovkách by se měla objevit nejdříve na jaře 2019.

Čekání mezi jednotlivými sériemi si fanoušci budou moci zkrátit, pro někoho možná poněkud bizarní záležitostí, a to baletním představením na motivy Peaky Blinders. Steven Knight se již sešel s baletním spolkem Rambert, který má zájem o zpracování této látky a Steven říká: „Proč ne?". Jelikož se v minulosti již objevily zvěsti o muzikálu, kterému Knight také dal zelenou, nejeví se baletní zpracování příběhu Shelbyových až tak nepravděpodobné.

Diskuze /4

hardhome

to je fuk ze bude asi az v 2019 hlavne ze budu! :D

#2 zorgSVk
7.5.2018 | 23:10:35
zorgSVk

#1 hardhome: Dokedy bude tá 7. tak aj deti budem mať možno. Toľké čakanie na série nemám rád. Už teraz roním za GoT, na The 100 sa čakalo dlho atď :D

8.5.2018 | 1:10:26
Angi

To je spíš špatná zpráva, už tak je to děsně přeplácaná nastavovaná kaše.

8.5.2018 | 9:56:52
Wolfinator1

Klidně bych to protáhl až do 2 světové, kdy by už byla většina rodiny mrtvá, rodinné mafiánské impěrium zničeném jeden z mladších členů by umíral na frontě a zničený starý Tommy by se upil k smrti nebo zastřelil :D Mám radši když , takovéhle mafiáské příběhy končí špatně :D.I když sem velký fanda seriál žeru a rodině Shellby vždy fandím :D

9.5.2018 | 23:21:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Zajímavosti

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Kde se natáčel seriál Peaky Blinders?

Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších lokací, kde oblíbený seriál vznikal. Možná se chystáte na dovolenou do Velké Británie. Jste-li oddanými fanoušky seriálu, můžete náš článek brát jako malou inspiraci k sestavení dovolenkového itineráře.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás