Raised by Wolves (2020) (Vychováni vlky)
74/100 - 98×

Raised by Wolves (2020)(Vychováni vlky)

Dva androidi – Otec a Matka – jsou pověřeni úkolem vychovat lidské děti na záhadné panenské planetě. Když se zdá, že se rozvíjející se kolonie lidí rozpadne kvůli rozdílným náboženským myšlenkám, androidi zjišťují, že řídit víru lidí je zrádný a obtížný úkol.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Katastrofický, Sci-fi, Thriller
hrají
Amanda Collin (Matka), Abubakar Salim (Otec), Winta McGrath (Campion), Travis Fimmel (Marcus Drusus), Niamh Algar (Sue), Felix Jamieson (Paul), Jordan Loughran (Tempest), Ethan Hazzard (Hunter), Aasiya Shah (Holly), Ivy Wong (Vita), Matias Varela (Lucius), Steve Wall (Ambrose), Susan Danford (Justina), Cosmo Jarvis (Campion Sturges), Loulou Taylor (Cassia)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: The Collective

  S02E01: The Collective

  Když se připojí ke společenství ateistů, setkávají se Matka, Otec a děti s hrozbami a zastrašováním, zatímco se s obtížemi pokoušejí začlenit. Marcus mezitím objevuje ruiny starodávného kostela a začíná rekrutovat členy, kteří jej zaplní.

  3.2.2022
  50 minut
 • S02E02: Seven

  S02E02: Seven

  Poté, co se Campion zraní při prvním setkání s hadem, si musí Matka urovnat své pocity k vlastnímu dítěti, když Správce pověří společenství jeho dopadením. Marcus začíná věřit, že mu had pomůže nalézt Strom vědění a vydává se ho najít, než se tak povede ateistům.

  3.2.2022
  45 minut
 • S02E03: Good Creatures

  S02E03: Good Creatures

  Marcus využívá své nově nabyté schopnosti, aby zachránil skupinu mithraických vězňů, kdežto Matka zjišťuje, že had není lidožroutem ale býložravcem. Otec zpracovává svou frustraci nad Matčiným rozhodnutím ušetřit hadův život tím, že se naplno ponoří do svého projektu, jímž je regenerace prastarého androida.

  10.2.2022
  54 minut
 • S02E04: Control

  S02E04: Control

  Poté, co Správce využije Paula, aby vrátil úder Marcusovi, konfrontuje Matka Správce a hrozí pučem. Zatímco je na útěku před Matkou, musí Marcus zabránit svým stoupencům, aby ztratili víru, když jeho schopnosti znenadání zmizí.

  17.2.2022
  44 minut
 • S02E05: King

  S02E05: King

  Matka se snaží, aby se společenství nerozpadlo, zatímco se pokouší velet a Sue se uchyluje k modlitbám, když se zoufale snaží vyléčit Paula. Marcus a jeho stoupenci se dočkají nové naděje, když objeví starodávný chrám. Ale když Marcus prozkoumává jeho tajemství, Decima a zbytek stoupenců se musejí zodpovídat za své hříchy.

  24.2.2022
  56 minut
 • S02E06: The Tree

  S02E06: The Tree

  Zatímco se bez úspěchu pokoušejí otevřít box se semeny, Sue a Paul si uvědomují, že potřebují Marcusovu pomoc. Sue přichází s plánem, jak dostat Marcuse z cely, zatímco Matku rozptyluje narození Tempestina dítěte. Když ale Sue, Paul a Marcus konečně otevřou box se semeny, učiní hrozivý objev.

  3.3.2022
  55 minut
 • S02E07: Feeding

  S02E07: Feeding

  Marcus a Paul se vzpamatovávají ze Sueina tragického osudu a spojují síly s Matkou, aby zastavili nově vyzbrojeného hada dřív, než zabije Campiona. Ale když si Matka uvědomí, že jí její pečovatelský program neumožní bojovat s vlastním dítětem, musí vyhledat pomoc u Otcova starodávného androida.

  10.3.2022
  47 minut
 • S02E08: Happiness

  S02E08: Happiness

  Matka využívá Babiččin závoj, aby po traumatické události potlačila své emoce. Zatímco se Matka izoluje od své rodiny, Babička odhaluje, že má temné plány pro Matčiny děti. Marcus se mezitím vrací do chrámu, aby se pomstil za Sue, ale nakonec je to Sol, kdo se pomstí Marcusovi.

  17.3.2022
  46 minut

Nepřehlédněte

Vlci už dál vychovávat nebudou

Vlci už dál vychovávat nebudou

Včera večer se vedení HBO Max nechalo slyšet, že se bohužel rozhodlo nepokračovat se sci-fi seriálem Raised by Wolves, který tak překvapivě končí po dvou odvysílaných sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama