Riverdale S04E14: Chapter Seventy-One: How to Get Away with Murder

S04E14: Chapter Seventy-One: How to Get Away with Murder

S04E14: Chapter Seventy-One: How to Get Away with Murder

Když se noc v lese vymkla kontrole, jsou Betty, Archie a Veronica nuceni čelit tomu, že jeden z nich může být schopen hrozných činů.

cz sk
26.2.2020
673 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že nikdo netruchli jestli to byl plan tak by asi něki hrat lepe ale musism řict že pokud je Jug mrtvy tak nechapu jak neprojevi ani litost aby to bylo uvěřitelne, nechapu proč Archieho matku ted davaji do vztahu se ženou zvlašt když je u namořnictva, a taly jsem zvědav jak Betty a spol budde postupovat a ataky jak to bude mezi Lodgeovymi.

28.5.2020 | 19:41:54
Petulka88

Vzhledem k tomu jak to nikdo neprožívá, tak si myslím že taky není mrtvý. A měl by tímhle skvělý námět na knihu. Jenže. Pokud by ho Bret či někdo z nich jakože nechtěně zabil, tak jak by celou dobu hrál mrtvého. Vrah by ani nezkusil tep? Co ta márnice? To by o tom plánu musel vědět i serif. No jsem zvědavá jak to dopadne

2.3.2020 | 22:43:29
Riv+Aus

zsn:Betty to neprožívá proto,že Jughead jí řekl,že má plán. Takže se určitě něco chystá. Jinak souhlasím.

Za mě bomba díl,těším se na vysvětlení a stále tomu nevěřím. Navíc,vzhledem k tomu,že opravdu nikdo nějak netruchlí,tak něco chystají.

1.3.2020 | 10:23:37
zsn

Betty teda toho Jugheada moc neprožívá. Jde jí o holou prdel, tak kašle na ztrátu lásky. Průlomová série. Všichni se sice rozešli a šli svou cestou, ale pořád je to lepší série než ta třetí. Jen Archieho linka mne vůbec nebaví.

1.3.2020 | 1:55:55
simprch

Zase dobrý díl, na to jak série začala ne úplně dobře, tak teď se to pořádně rozjelo, čekám jak se to nakonec vyvrbí, ale nevěřím, že je Jughead mrtvej, prostě ne

28.2.2020 | 15:36:56
lucylukasc

Pořád čekám na vysvětlení scény Charlese a Chica. Doufám, že to bude ještě v téhle sérii :D

27.2.2020 | 18:17:39
fanta2pomeranc

Nejbližší přítel je po smrti a absolutně nikdo netruchlí… myslím, že se něco chystá… :D

27.2.2020 | 10:17:36

Riverdale
89/100 - 134×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW, The CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Nepřehlédněte

Součástí páté série bude velký časový skok a jedna postava nakonec neodchází

Součástí páté série bude velký časový skok a jedna postava nakonec neodchází

Nadcházející pátá řada představí po dokončení střední školy našich hrdinů několikaletý časový skok, abychom je opět mohli všechny vídat spolu v Riverdale. A původně jsme v ní už neměli vídat dvě postavy, avšak jedna nakonec zůstane.

Aktualizace postav

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás