Riverdale Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Už na konci třetí série nám byl ukázán flashforward z příštích jarních prázdnin, ve kterém Archie, Betty a Veronica hodili Jugheadovu čepici do ohně. V nové sérii jsme se už také dočkali pár dalších záběrů, avšak až ve čtvrtém díle jsme měli příležitost v nich vidět Juga.

11 0
6.11.2019

Od konce třetí série nás provází informace, že Jughead nejspíš během čtvrté série, přesněji o jarních prázdninách, zemře. Prozatím víme, že během těchto prázdnin po něm budou obyvatelé Riverdale pátrat po lesích. Můžeme mezi nimi spatřit například Archieho, Betty, Veronicu, Kevina, FPho a Jellybean. Dále víme, že v jednu chvíli se v lese ocitnou Archie, Veronica a Betty ve spodním prádle a od krve a spálí zde své oblečení a Jugheadovu čepici. Navíc si slíbí, že o ničem z toho, co se stalo, nikdy s nikým nepromluví a každý se po maturitě vydá svou vlastní cestou, protože pouze tak na ně nikdo nepřijde. Na konci epizody Halloween jsme se ale dočkali zcela nové scény.

(Co Jugheada o jarních prázdninách potká? Foto: Mashable)


Betty a FP se v ní nacházejí na pitevně, aby identifikovali tělo. A když je odkryto, není tam nic jiného, než Jugheadovo mrtvé tělo. Bylo nám tím tedy ukázáno, že Jughead za nějakých okolností zemře. Avšak nebylo by to Riverdale, aby to nakonec nebylo úplně tak, jak je nám zatím předkládáno. Může se například jednat o nějakou propracovanou lest, aby vše nasvědčovalo tomu, že je Jughead mrtvý, aby si třeba ten, kdo po něm jde, myslel, že je Jughead po smrti. Avšak stále je zde i možnost, že je jeho smrt pravá a Jughead během jarních prázdnin skutečně zemře. Celá tato záhada s budoucností je dle slov tvůrců jedním z důležitých prvků letošní řady. Vše, co do té doby uvidíme, především souvislosti se Stonewallskou přípravkou, slouží k tomu, abychom zjistili, co vedlo k oné noci v lese a co se během ní vlastně stalo.

(Je Jughead skutečně mrtvý? Foto: The CW)

Zdroj: ComicBook

Myslíte si, že Jughead opravdu zemře, nebo je to pouze nějaká lest?

Diskuze /4

Lucilay

Bude to souviset s jeho knihou dost možná.

7.11.2019 | 21:19:51
Sandra5

Podle mě to bude jenom nahrání protože po něm někdo půjde

8.11.2019 | 11:40:16
Michaela11

Podle mě to souvisí stou výzvou perfektní vražda jak dostali za úkol.

11.11.2019 | 20:59:00
HanuliliFilakovska

Možná to bude znít blbě, ale jestli ho opravdu zabijou, tak se už koukat nechci. jeho postava mě opravdu baví a doufám, že to bude opravdu nahraný…

5.1.2020 | 16:38:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E13: Chapter Seventy: The Ides Of March

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Shrnutí informací o Jugheadově údajné smrti

Shrnutí informací o Jugheadově údajné smrti

V tomto článku se můžete dočíst všechny informace z flashforwardů, kterém nám nastiňují, jak došlo k Jugheadově smrti a co po ní následuje. Myslíte si, že je jeho smrt skutečná nebo ne?

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás