Riverdale Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Už na konci třetí série nám byl ukázán flashforward z příštích jarních prázdnin, ve kterém Archie, Betty a Veronica hodili Jugheadovu čepici do ohně. V nové sérii jsme se už také dočkali pár dalších záběrů, avšak až ve čtvrtém díle jsme měli příležitost v nich vidět Juga.

9 0
6.11.2019

Od konce třetí série nás provází informace, že Jughead nejspíš během čtvrté série, přesněji o jarních prázdninách, zemře. Prozatím víme, že během těchto prázdnin po něm budou obyvatelé Riverdale pátrat po lesích. Můžeme mezi nimi spatřit například Archieho, Betty, Veronicu, Kevina, FPho a Jellybean. Dále víme, že v jednu chvíli se v lese ocitnou Archie, Veronica a Betty ve spodním prádle a od krve a spálí zde své oblečení a Jugheadovu čepici. Navíc si slíbí, že o ničem z toho, co se stalo, nikdy s nikým nepromluví a každý se po maturitě vydá svou vlastní cestou, protože pouze tak na ně nikdo nepřijde. Na konci epizody Halloween jsme se ale dočkali zcela nové scény.

(Co Jugheada o jarních prázdninách potká? Foto: Mashable)


Betty a FP se v ní nacházejí na pitevně, aby identifikovali tělo. A když je odkryto, není tam nic jiného, než Jugheadovo mrtvé tělo. Bylo nám tím tedy ukázáno, že Jughead za nějakých okolností zemře. Avšak nebylo by to Riverdale, aby to nakonec nebylo úplně tak, jak je nám zatím předkládáno. Může se například jednat o nějakou propracovanou lest, aby vše nasvědčovalo tomu, že je Jughead mrtvý, aby si třeba ten, kdo po něm jde, myslel, že je Jughead po smrti. Avšak stále je zde i možnost, že je jeho smrt pravá a Jughead během jarních prázdnin skutečně zemře. Celá tato záhada s budoucností je dle slov tvůrců jedním z důležitých prvků letošní řady. Vše, co do té doby uvidíme, především souvislosti se Stonewallskou přípravkou, slouží k tomu, abychom zjistili, co vedlo k oné noci v lese a co se během ní vlastně stalo.

(Je Jughead skutečně mrtvý? Foto: The CW)

Zdroj: ComicBook

Myslíte si, že Jughead opravdu zemře, nebo je to pouze nějaká lest?

Diskuze /3

Lucilay

Bude to souviset s jeho knihou dost možná.

7.11.2019 | 21:19:51
Sandra5

Podle mě to bude jenom nahrání protože po něm někdo půjde

8.11.2019 | 11:40:16
Michaela11

Podle mě to souvisí stou výzvou perfektní vražda jak dostali za úkol.

11.11.2019 | 20:59:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás