Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Hudba - Senor Happy

Hudba - Senor Happy

Úvodní znělka (chcete-li: opening theme) seriálu vás určitě nenechala dlouho chladnými. Kdo ale píseň „How Many Ways“ nazpíval? Pokud vám to pořád vrtá hlavou, můžete vzít za vděk stručným profilem Bostonské bandy hudebníků Seńor Happy.

0 0
25.2.2010

Téměř neznámou rockovou kapelu původem ze zmiňovaného Bostonu založil Derek Schanche a přizval si k tomu Joe McMahona, Toma Polce a Joshe Lattanaziho. Jejich hudba je nejčastěji popisována jako svěží dech rocku s popovým nádechem a výdechem výrazných vokálů v pozadí s hlasitými kytarami. Sám Schanche popisuje jejich v pořadí druhé album I'm Sorry jako střet rocku a indie, trošku baladické, oproti tomu i se špetkou folku. A vyzdvihuje plus, že na albu si každý najde něco svého.

Vydali zatím jenom dvě alba: Seńor Happy – Seńor Happy (amazon). Melodie ze seriálu se v něm však neobjevuje, tady je tracklist:

1. Take You There

2. Hey – C'mon and Sin

3. Soon

4. On the Down

5. In a New Way

6. We Will Fall

7. Ain't That True

8. Breakdown

9. So-Called Reviews

10. Be Inside

11. Walk You Down

12. 14 Days

Album si můžete zakoupit na jejich oficiálních stránkách. Tento rok kapela vydá již zmiňované album I'm Sorry (amazon), kde konečně můžete poslechnout úvodní znělku:

1. She's New

2. Someone Invaded Me

3. Blue

4. Get Up and Go Out

5. Love If You're Real

6. Even the Score

7. Echoes and Falls

8. Drowning

9. Got You

10. Happy When You Leave

11. 30 West and Vine

12. How Many Ways (download, youtube)

Jestliže vás kapela alespoň trochu oslovila a rádi byste si ji poslechli, není nic lehčího než se porozhlédnout po následujících odkazech:

Last.fm

myspace.com

JoeMcMahon.net

Zdroj: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama