Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Nášup spousty novinek

Nášup spousty novinek

4×01 byla dnes po dlouhém čekání konečně odvysílána, titulky jsou již hotové. Další epizody klepou na dveře. V článku přinášíme jejich preview. A do toho všeho bloguje Timmy.

0 0
2.3.2010

Stručná preview nadcházejících pěti epizod:

4×02 – Audrey si s Jeffem prohodí strany postele… a Jeff ji nedopatřením uhodí tak silně, že musí rychle ujíždět na pohotovost.

4×03 – Audrey se snaží probudit v Jeffovi pocit provinění, když jí nepověděl o jedné zrušené party v Atlantic City. Karta se náhle obrátí, když Jeff zjistí, že Audrey k němu taky nebyla zrovna čestná.

4×04 – Audrey je na Jeffa naštvaná, protože jí nevěří, že viděla ducha své mrtvé matky. Russell se snaží vymluvit Timmymu jeho svatbu.

4×05 – Jeff navštíví několik terapeutů, aby se na něj Audrey nezlobila. Russell se snaží zapůsobit na Timmyho snoubenku, aby překazil svatbu.

4×06 – Jeff sepíše seznam žen, se kterými by se vyspal, kdyby neznal Audrey. Ta mu nedůvěřuje a proto účast na seznamu zatají své kamarádce Liz.

Další zprávou je postava Timmyho (Adhir Kalyan), Russellova asistenta, který do seriálu přišel ve třetí řadě a tentokrát už oficiálně nastupuje jako hlavní postava. Brzy se tedy můžete těšit na jeho doplněný profil (jak postavy, tak herce). Timmy navíc začal blogovat, můžete se tedy každý týden těšit na nový překlad – více již brzy v sekci extra.

Za týden – a možná ještě dřív – zase na viděnou.

Zdroj: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama