Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení) Pořád se něco děje

Pořád se něco děje

Pořád se něco děje

Titulek možná zavádí na one man show Mirka Donutila, ve skutečnosti tomu tak ale není. Jaké změny (a hlavně titulkové!) přinesou další týdny? A jak moc slavná je Martina Navrátilová? Čtěte uvnitř článku.

0 0
21.4.2010

Titulkové náležitosti posledních dnů (dobře, nebudu lhát, týdnů) poněkud stagnují. Faktem je, že ačkoliv čtvrtá série už je čtvrtý díl bez českých titulků, dnes právě finišuje překlad slovenského dua Janakulka a Spidex a zítra už se na vás bude těšit kompletní otitulkovaná třetí řada.

Janakulka se navíc jal otitulkovat i něco ze čtvrté řady, aby to anglicky nemluvícím divákům až tak nepilo krev, proto zhotovil titulky pro díl 4×06 Third Wheel a Spidex právě pracuje na nejnovějším díle 4×08 Free Free Time, které (20:39) jsou právě hotové a naleznete je v sekci.


Někdo má Mikeše, někdo by se zase mohl ohradit, že na Čechy kašleme. Přátelé, nekašleme, zítřkem počínaje se na webu objeví první české titulky pro řadu s číslem 1. Jejich překladu se ujala nová posila týmu, Leggy. Jakmile dokončí tuto sérii (tzn. nejpozději příští pátek), ihned se ujme stáhnout úlet řady čtvrté a posléze dokončí zbytek.

A kdo viděl díl 4×07 Indian Giver, nemohl si nevšimnout narážek na českou světovou tenistku, Martinu Navrátilovou. Podle Adama totiž takhle vypadá Russell. No, Martino, tvůj bekhend očividně zapůsobil i na scénáristy aktuálních sitcomů.

This is iHyi and he bids you adieu ;-)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek