Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Pořád se něco děje

Pořád se něco děje

Titulek možná zavádí na one man show Mirka Donutila, ve skutečnosti tomu tak ale není. Jaké změny (a hlavně titulkové!) přinesou další týdny? A jak moc slavná je Martina Navrátilová? Čtěte uvnitř článku.

0 0
21.4.2010

Titulkové náležitosti posledních dnů (dobře, nebudu lhát, týdnů) poněkud stagnují. Faktem je, že ačkoliv čtvrtá série už je čtvrtý díl bez českých titulků, dnes právě finišuje překlad slovenského dua Janakulka a Spidex a zítra už se na vás bude těšit kompletní otitulkovaná třetí řada.

Janakulka se navíc jal otitulkovat i něco ze čtvrté řady, aby to anglicky nemluvícím divákům až tak nepilo krev, proto zhotovil titulky pro díl 4×06 Third Wheel a Spidex právě pracuje na nejnovějším díle 4×08 Free Free Time, které (20:39) jsou právě hotové a naleznete je v sekci.

Někdo má Mikeše, někdo by se zase mohl ohradit, že na Čechy kašleme. Přátelé, nekašleme, zítřkem počínaje se na webu objeví první české titulky pro řadu s číslem 1. Jejich překladu se ujala nová posila týmu, Leggy. Jakmile dokončí tuto sérii (tzn. nejpozději příští pátek), ihned se ujme stáhnout úlet řady čtvrté a posléze dokončí zbytek.

A kdo viděl díl 4×07 Indian Giver, nemohl si nevšimnout narážek na českou světovou tenistku, Martinu Navrátilovou. Podle Adama totiž takhle vypadá Russell. No, Martino, tvůj bekhend očividně zapůsobil i na scénáristy aktuálních sitcomů.

This is iHyi and he bids you adieu ;-)

Zdroj: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama