Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Stanoveno datum finále

Stanoveno datum finále

Stanice CBS má právě spuštěno několik seriálových hitů a pro všechny si naplánovala stejný den, kdy odvysílá finále jejich probíhajících řad. V pondělí 24. května se v čas (upraveno pro naše končiny) 02:00 si svoje adieu zamává How I Met Your Mother, poté hned 02:30 Rules of Engagement (13. epizoda), 03:00 Two and a Half Man, 03:30 Big Bang Theory a v 04:00 CSI: Miami. Kdo se těší na toto nabité pondělí, ani ruku zvedat nemusí. Komu by se chtěl ten les rukou počítat?

0 0
15.4.2010

Zdroj: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama