Runaways
0/100 - 0×

Runaways

Ve světě, kdy může být hrdinou úplně každý, se dává dohromady skupina dětí se zvláštními schopnostmi, jejichž rodiče nejsou tak dobrými lidmi, jak se může zdát. Mají děti vůbec nějakou šanci prosadit se ve světě dospělých hrdinů a zastavit své zlé rodiče, nebo je čeká porážka a zatracení?

USA | 2017 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Hulu


Shrnutí dosavadních novinek

Shrnutí dosavadních novinek

Je tomu již nějaký pátek, kdy stanice Hulu oznámila, že připravuje nový komiksový seriál Runaways. Dnes se spolu podíváme na obsazení zločinecké organizace The Pride, na novou upoutávku a na první oficiální fotku.


4 0
5.5.2017

Thumbnail Play icon

Brittany Ishibashi jako Tina Minoru. Tina je skvělá matka, která má dobře rozjetou kariéru. Je to geniální inovátorka a nemilosrdná výkonná ředitelka. Dává si pozor, aby nedávala své pocity najevo. Bývá často stydlivá, když vede obtížnou konverzaci se svojí dcerou Nico.

James Yaegashi jako Robert Minoru. V domácnosti se řídí pokyny jeho ženy. Je milý a stejně jako jeho žena Tina je chytrý. Občas si neví rady se svojí ženou, která drží své emoce hluboko uvnitř sebe, zatímco se stará o svoji dceru Nico.


Brigid Brannagh jako Stacey Yorkesová. Profesorka bioinženýrství. Stacey používá nezvyklý přístup rodičovství. Neustále pracuje a nosí rozcuchaný drdol.

Kevin Weisman jako Dale Yorkes. Stejně jako jeho žena i on je bioinženýr. Neuvěřitelný vědec, který miluje svoji rodinu nadevše, ale občas neví, jak si má poradit se svojí dcerou Gertou.

Ryan Sands jako Geoffrey Wilder. Je to muž, který se před ničím nezalekne. Udělá vše proto, aby uspěl. Je to jak vlídný otec, tak i ohromující stratég.

Angel Parker jako Catherine Wilderová. Úspěšná právnička, která si dává pozor na to, aby neřekla něco nevhodného. V domácnosti je to věrná manželka, která miluje nadevše svého syna Alexe.

(Foto: Marvel)

Annie Wersching jako Leslie Deanová. Komplikovaná kráska, která je schopnou vůdkyní. Je soustředěná, rozvážná a charismatická. Díky jejímu šarmu a úspěchu si získala spojence.

Kip Pardue jako Frank Dean. Bývalá hvězda, která měla krátkou filmovou kariéru. Nyní je plný nejistoty a hledá nový smysl života, zatímco se snaží být otcem.

Ever Carradine jako Janet Steinová. Perfektní máma, které nic neunikne. Učinila velkou oběť kvůli manželově kariéře. Janet chce od života něco víc.

James Marsters jako Victor Stein. Geniální inženýr, který se snaží zachránit svět. Armáda a NASA čekají na jeho odpovědi ohledně cestování vesmírem. Victor má vysoké nároky na svého syna Chase.

Prozatím nebylo oznámeno, kdo si zahraje rodiče Molly Hernandezové.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama