S.W.A.T.
86/100 - 41×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová)

Annie Kayová

Annie Kayová

Deaconova manželka.

Sezóny 5
2017 - 2022

Annie Kayová je přes deset let Deaconovou manželkou. S přizpůsobením se životu se strážníkem divize S.W.A.T. ji pomohla Barbara, manželka velitele Hickse, která ale později zemřela. Annie má s Deaconem tři děti a další je na cestě. V první řadě v díle Seizure na slavnosti omdlela, protože začala krvácet do mozku a dostala mrtvici. Doktoři zjistili, že má meningiom, takže musela podstoupit operaci, po které na dlouho dobu musela zůstat v lůžku. Ale dostala se z toho.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Renik_hellfire

Neomdlela na oslave. Prisla za manzelom do prace ale on bol na zasahu. Doniesla mu tortu kedze to bolo 10 rokov co bol vo SWAT ale nebola ziadna oslava lebo skoro nikto to nevedel. Rozpravala sa tam so sefom velitelky a vtedy dostala mrtvicu.

12.2.2021 | 16:57:41

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

Prvních pět sérií se vysílalo na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama