S.W.A.T.
87/100 - 38×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová), Kareem Grimes (Little Red)

Darryl Henderson

Darryl Henderson

Leroyův syn, který stejně jako otec skončil ve vězení. Později si ho vzal Hondo do péče.

Sezóny 4
2017 - 2021

Darryl je syn Leroye, který je Hondovým kamarádem z dětství. Takže když Leroy skončil ve vězení, Hondo na něj začal dohlížet. Bohužel to dopadlo špatně, Darryl se začal stýkat s špatnými kamarády a skončil v gangu. Na Hondovy rady nedbal a nakonec byl za nezákonné činy poslán do vězení. Ve vězení ale vztahy mezi vězni vyeskalovaly do té míry, že byl Darryl pobodán a Hondo díky tomu pro něj vyjednal dřívější propuštění. I když pro Darryla prvně chtěl najít pěstounskou rodinu, nakonec si jeho péči spolu se svou matkou vzali na starost.

Objevil se v dílech:


(Foto: CBS)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

První čtyři série se vysílaly na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama