Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 188×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Tři ukázky z finále seriálu

Tři ukázky z finále seriálu

Uvnitř se můžete podívat na tři ukázky z finále seriálu. V první se Clary ptá Jace, jak se může vrátit zpět k životu po tom všem, co provedla. V druhé si Alec promlouvá s Maryse o Magnusovi a v třetí se Alec ptá Jace na něco významného.

9 0
5.5.2019

Clary a Jace:

Thumbnail Play icon

Alec a Maryse:

Thumbnail Play icon

Alec a Jace:

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

loveshadowhunters

No bude to epický, co si budem.. <3

5.5.2019 | 17:25:00
tinush262@azet.sk

Stále nemôžem uveriť tomu že toto je koniec :-(, seriál mi bude chýbať

5.5.2019 | 18:35:01
olouch02

Ty jo, bude to pecka a pak konec, to je smutný :-( , koukám na víc seriálů ale tady jsem netrpělivě vyhlížela kdy sem JustLucy bouchne titulky.

#4 loveshadowhunters
5.5.2019 | 22:58:05
loveshadowhunters

#3 olouch02: U mě to je jediný seriál, u kterýho jsem byla schopná vydžet do 2 do rána a čumět na to jak blb a pak jít do školy. Já už koukám bez titulků, takže mi to nevadilo.. :D

Nevím, co budu dělat, ale hádá, že mi krachne psychika. xD :'(

7.5.2019 | 0:33:09
Best girl

Je to velká rána že seriál končí. Jediný seriál který mě opravdu bavil a byly tam i chvíle který jsem také prožívala. Bude mi to moc chybět, ale můžu třeba i doufat že se za pár let začne třeba točit další pokračování, což je obrovská kravina a já to vím. XD Ale i tak...… :( :)

7.5.2019 | 14:58:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama