Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 63×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Cameron Monaghan prozrazuje, kam by se chtěl dál posunout s Calem Kestisem v pokračování Jedi Fallen Order

Cameron Monaghan prozrazuje, kam by se chtěl dál posunout s Calem Kestisem v pokračování Jedi Fallen Order

Pokračování je nevyhnutelné. Příběh Cala Kestise stále není u konce a my už bedlivě vyhlížíme druhý díl. Ten by podle zákulisních informací mohl vyjít ještě v roce 2022 a my bychom si tak mohli nadělit krásný dárek pod stromeček. Co dalšího zatím víme a co prozradil Cameron Monaghan?

20 1
24.1.2022

Hra Star Wars: Jedi Fallen Order 2 (což pochopitelně není a zřejmě ani nebude oficiální název hry, pozn. red.) je ve výrobě. Podle posledních zvěstí ale může být k mání dříve, než sami tušíme. Dle spolehlivého insidera Toma Hendersona, který již v minulosti přinesl spoustu informací z herního průmyslu, které se následně potvrdily jako pravdivé, bychom si měli zakroužkovat datum 4. května 2022 do kalendáře.

Studia Lucasfilm a Disney by mohly oznámit výhledově nové projekty do dalších let. Kromě nových filmů a seriálů, na které by mělo dojít, by i hry měly mít své zářivé místo na jevišti. Mezi nimi by nemělo chybět pokračování Star Wars: Jedi Fallen Order 2. Podle Hendersona by hra mohla vyjít v posledním kvartálu roku 2022. První hra si našla cestu na prodejní pulty v listopadu 2019, takže třeba Lucasfilm a studio EA, které hru vyrábí, se bude tohoto data držet.


(Pokračování Jedi Fallen Order již na konci tohoto roku? Je to reálné. Foto: EA)

Nedávno se taktéž k případnému pokračování vyjádřil i herec Cameron Monaghan, který vdechl život mladému Calu Kestisovi. Herec spíše ale spekuloval a vyslovoval svá osobní přání, co dalšího by nemělo minout jeho postavu. Nejde tak o žádné spoilery ani o potvrzené informace, že zrovna přesně těchto přání se ve hře dočkáme. Monaghan je nesmírně rád, že Cal Kestis je součástí oficiálního kánonu a podle něj je skvělým přídavkem do celého universa.

První díl se soustředil na traumata z čistky Jediů a Cal si musel jako mladý padawan projít neuvěřitelnou bolestí a ztrátou. To bylo tématem první hry. Nyní by se Monaghan rád posunul a postavil Cala do úplně jiné, neméně lehké situace. Herec by si taktéž přál, aby se další hra posunula v čase. Cameron by rád sledoval, jak Cal zestárl, posunul se a celkově vyspěl.

Připomínáme, že první hra se odehrávala pět let po Pomstě Sithů. To máme stále čtrnáct let před Epizodou IV, takže času je habaděj. Pakliže Kestis bude žít až do začátku Občanské války, mělo by mu být okolo jednatřiceti let. Calovi bylo zhruba dvanáct let, když došlo k Rozkazu 66. Převážná část hry se odehrává o pět let později, tzn. že našemu hrdinovi bylo pouhých sedmnáct let, když se poprvé postavil Darth Vaderovi a jeho Inkvizitorům.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /6

Basim

Bude tam i ta černá štětka? Já takhle říkám tý černošce z té hry protože se mi úplně zhnusila jak sem ji viděl jak vypadá v realu úplně bez vlasů. Vypadala jako hajzl bába. Prostě fakt štětka hnusná která dá každému :D Ve hře byla krásná ale v realu jak jsem jí viděl tak jsem byl dost znechucený. počítač dokáže zázraky ale realitu upravit nedokáže.

25.1.2022 | 15:46:21
Basim

Vůbec mi nevadí že je černá ale ten její vzhled mi dokázal znechutit hru že bych si to po druhé už nezahrál!

25.1.2022 | 15:47:53
elennas

Tak toto sú asi najnutnejšie komentáre, čo som tu na edne čítala. Ako ani mne sa niekedy nepáči obsadenie, ale aby som sa o niekom vyjadrovala, že je to čierna štetka a hajzel baba, tak to už je ozaj totálna žumpa.

25.1.2022 | 21:00:47
elennas

Najhnusnejsie…v roz­čulení som neopravila autokorekciu…ani ta technika nechápe tie komentáre.

#5 Basim
25.1.2022 | 21:03:15
Basim

#4 elennas: Znechutila mi hru a potom už jsem jí nikdy nechtěl hrát znova. Koukni se jak vypadá v živém rozhovoru. Mě znechutila hru už úplně víš kolik jsem za tu hru dal peněz? Já z toho měl depresy jak jsem uviděl jak vypadá a přijde mi to hrdinský vyjádřit takový názor. Když vám někdo znechutí hru za kterou utratíte 2 000 Kč těšil jsem se na star wars. Takže se mi jenom pod touhle hrou už vybavuje jenom ksicht té ženské.Takhle jsem jenom upozornil že bych jí popsal když jsem jí viděl v tom videu. Tady nejde zas o nenávist ale o peníze. Fakt vypadá jak fetka.

25.1.2022 | 21:24:31
Londo

Ukaž nám tvoji štětku, ať máme s čím srovnávat.

26.1.2022 | 8:52:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Máme tu první informace o chystané hře Star Wars: Eclipse

Máme tu první informace o chystané hře Star Wars: Eclipse

Hra Jedi Fallen Order se rozhodně povedla. Dvojka je sice ve výrobě, ale zdá se, že Star Wars: Eclipse přeci jenom pokračování Cala Kestise předhoní. Teď víme alespoň prvních pár detailů o připravované hře z období Vrcholné republiky. Co tedy můžeme čekat a na co se těšit?

Zajímavosti

Star Wars: Acolyte zřejmě našel svou hlavní ženskou představitelku, má to ale jeden háček

Star Wars: Acolyte zřejmě našel svou hlavní ženskou představitelku, má to ale jeden háček

Zatímco se většina připravovaných seriálů soustředí na období po Epizodě VI, máme tu i jednu vlaštovku, která půjde konečně před Epizodu I. Seriál spadající do období Vrcholné republiky nám má představit postavu znalou v temné straně Síly. A kdo by si mohl střihnout hlavní roli?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama