State of Affairs (Ve službách CIA)
75/100 - 17×

State of Affairs(Ve službách CIA)

Za život prezidentky Spojených států by položila svůj vlastní. Agentka a analytička CIA Charleston Tucker pracuje se svým týmem pro jednu z nejmocnějších žen planety, prezidentku Constance Payton. Neustále se tak musí vyhýbat všem výhrůžkám, útokům a minám, jimiž je politické pole hojně poseto. Ke své práci má však silnou motivaci – kdysi totiž byla zasnoubená s prezidentčiným synem, jenž ale zemřel při teroristickém ú­toku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 40 minut
žánr
Drama, Politický
hrají
Katherine Heigl (Charleston Whitney Tucker), Alfre Woodard (Constance Payton), Tommy Savas (Dashiell Greer), David Harbour (David Patrick), Cliff Chamberlain (Kurt Tannen), Adam Kaufman (Lucas Newsome), Courtney B. Vance (Marshall Payton), Sheila Vand (Maureen James), Leslie Odom Jr. (Mitchell Manning),

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Pilot

  S01E01: Pilot

  CIA analytička Charleston Tucker se stále nemůže vzpamatovat a uvědomit si, co se před rokem doopravdy stalo, když byl jejich diplomatický konvoj v Kábulu napaden. Zatímco ona a tehdejší senátorka Paytonová sotva vyvázly živé, Charliin snoubenec a zároveň Paytonové syn Aaron neměl takové štěstí. Dnes je to rok od jeho smrti. Peytonová je prezidentka, Charlie jí předává informace z CIA a společně čelí volbě – pokusit se pomstít Aaronovu smrt tím, že půjdou po Fatahovi, teroristovi odpovědným za útok na konvoj nebo vydržet a v budoucnu zničit celou jeho síť.

  17.11.2014
  8 690 000
  40 minut
 • S01E02: Secrets & Lies

  S01E02: Secrets & Lies

  Charleston společně s týmem závodí proti Rusům o ztroskotanou ruskou ponorku, držící již šest měsíců ukradená americká tajemství. Jejich jedinou výhodou je, že mají na palubě svého nájemného vraha. Zároveň Charlie přichází ve zprávě usvědčující obrázek, což vede Nicka ptát se, zda byl Fatah vůbec někdy jejím cílem. Mezitím prezidentka Paytonová jmenuje nového CIA ředitele, hrozivého Raye Navarra.

  24.11.2014
  5 780 000
  40 minut
 • S01E03: Half the Sky

  S01E03: Half the Sky

  Charlie má flashbacky o jejím příjezdu do „Midnight City“, kde se poprvé seznámila s Nickem a byla svědkem jeho brutálního výslechu Fataha. Když členové militaristického islamistického hnutí Boko Haram unesou 21 nigerijských děvčat, prezidentka Paytonová žádá Charlie o logicky nemožné – najít a zachránit děvčata bez toho, aby Nigérie věděla, že do toho USA byly zapojeny. Mezitím prezidentka Paytonová vítá čínského prezidenta v Camp David a uvědomuje si, že může svoje obchodní jednání využít k něčemu, co doopravdy chce.

  1.12.2014
  7 040 000
  40 minut
 • S01E04: Bang, Bang

  S01E04: Bang, Bang

  Charlie a Nick dostanou výhružnou zprávu, která Nicka donutí konečně najít pravý zdroj. Charlie se vrací zpátky k době, kdy se poprvé setkala s Fatahem. Mezitím konkurentka prezidentky Paytonové, senátorka Greenová, odhalí dostatek informací ohledně příštího senátorského konvoje na to, aby tím zpochybnila Charliinu věrnost. Charlie společně s týmem musí zaměstnat Jacka Dawkinse, aby potlačili zamoření neštovic v Panamě během toho, co se snaží předejít jejich odhalení v zemi. Kurt stále touží po Maureen, ale nečekaná laskavost ji rozptýlí od jeho úmyslů.

  8.12.2014
  6 300 000
  40 minut
 • S01E05: AR Rissalah

  S01E05: AR Rissalah

  Poté, co se část informací o útoku na konvoj dostala na povrch, prezidentka Paytonová má pro Nicka Veru mnoho otázek. Bohužel, se ale zdá nezvěstný. Během toho, co po něm Charlie pátrá, vrací se myšlenkami zpět do doby pár hodin před a během útoku a my zjistíme další tajemství, které zatajovala před prezidentkou. Když americký reportér poskytne nevídaný a vzácný rozhovor, musí se Charlie s týmem snažit zachovat záběry jako naléhavé pro národní bezpečnost. Kurt se konečně odváží a vyloží před Maureen karty na stůl. David Patrick oslovuje dávného přítele, aby umlčel zprávu o útoku na konvoj dříve, než bude zcela vydána.

  15.12.2014
  6 180 000
  40 minut
 • S01E06: Masquerade

  S01E06: Masquerade

  Charlie s Maureen doprovází prezidentku při diplomatické misi do Kataru. To, co začne, jak standardní diplomatická mise, se změní v katastrofu, když katarský občan pronikne do americké ambasády a tvrdí, že je z CIA. Constance pověří Charlie, aby zjistila, zda mluví pravdu. Mezitím Lucas, Dash a Kurt pracují na tom, aby vystopovali Al Moosariho, o kterém se domnívají, že má přímé spojení na Omara Fattaha. Kurt se dohaduje se zvláštním člověkem, který tvrdí, že našel velice cenné „zadní vrátka“ do důležitých komunikací. Nick, stále pohřešovaný, je násilně vyslýchán maskovaným mužem. Charlie konečně podnikne zoufalá a nebezpečná opatření, aby si vzpomněla na události okolo útoku na konvoj.

  22.12.2014
  4 580 000
  40 minut
 • S01E07: Bellorophon

  S01E07: Bellorophon

  Objeví se šedesát pět fotek národních památek, všechny se symbolem är rissãlah. Mezitím se vysokoškolský student, který tvrdí, že je är rissãlah operativec dostane do Bílého domu. Tým ze sedmého patra stále pracuje na pronásledování Al Moosariho a snaží se odhalit identitu záhadných obrázků. Charlie, která je v Jemenu, se zoufale snaží navázat kontakt se svým spojencem a zároveň se vyhnout jemenské tajné policii. Maskovaný únosce nechá Nicka jít, ale jen aby ho zvedl k jeho další misi. Zpátky v Langley Lucas převezme vedení nad výslechem potencionálního a velmi kontroverzního člena är rissãlah. Ve stejnou dobu prezidentka Paytonová musí učinit těžké rozhodnutí mezí získáním velmi potřebného vítězství nebo zadržením, aby získala její dlouhotrvající cíl, Sheikha Hakama.

  5.1.2015
  3 600 000
  40 minut
 • S01E08: Ghosts

  S01E08: Ghosts

  Poté co FARC (Revoluční síly Kolumbie) unesou Jacka Dawkinse z Panamské věznice a požadují za něj výkupné, tým musí určit jeho lokaci a získat ho, než jim dojde čas. Charlie se vrací do Langley aby zkoordinovala situaci ohledně operace Bellerophon. Maureen zápasí s tím, aby obstála jako prezidentčina informátorka místo Charlie. Constance a Marshall divoce debatují zda použít Dawkinsovu záchranu jako politické vítězství nad její oponentkou Kyle Greenovou. Již existuje stovky tisíců är rissãlah fotek a tým je ohromen sníženým číslem možných stop. Pro další zkomplikování situace, pyrotechnici z DC odstraní z Washingtonova monumentu podezřelý batoh s är rissãlah symbolem. Zpátky na Středním východě je Nick s Al Moosarim na cestě setkat se s Fatahem, ale ne dříve, než Nick projde několika testy.

  12.1.2015
  3 620 000
  40 minut
 • S01E09: Cry Havoc

  S01E09: Cry Havoc

  Charlie s týmem se snaží dokázat, že Stacy Dover, dívka ze sesterstva je ve skutečnosti aktivní členkou americké teroristické sítě Ar Rissalah. Uprostřed vysoce důležitého vyšetřování, je Charlie nucena čelit skutečnosti, že jeden z jejích blízkých spojenců ji možná zradil. Operace Bellerophon je v plném proudu, když se Nick Vera dostane o krok blíže k Fatahovi. Charliiny snahy zničit Ar Rissalah síť možná nebudou stačit na to, aby ochránila svoji vlast před útokem.

  19.1.2015
  4 490 000
  40 minut
 • S01E10: The War at Home

  S01E10: The War at Home

  Charlie a tým se snaží najít sedmou chybějící bombu Ar Rissalah dříve než ostatní členové této teroristické sítě zaútočí na jejich zemi. Během jejich úsilí musí Charlie požádat jejich bývalého protivníka, profesora Ahmada Ahmadiho o pomoc. Jak narůstá strach a podezřívání, prezidentka Paytonová je pod palbou kvůli jejím blízkým vztahům k CIA a čelí nové politické hrozbě v podobě senátora Burkeho. Mezitím je vážně ohrožena, když se Nick a Omar Fatah setkají na Filipínách.

  26.1.2015
  4 410 000
  40 minut
 • S01E11: The Faithful

  S01E11: The Faithful

  Charlie a Lucas se připojí k FBI při stíhání Ar Rissalah teroristy, který uprchl z vazby do lesů v Západní Virginii. Mezitím prezidentka Paytonová uzavře dohodu se sdělovacími médii, která má ochránit přísně tajnou operaci CIA – Bellerophon. Dokonce za cenu toho, že bude muset odhalit před národní televizí její osobní tajemství. Na druhé straně světa, Nick a Fatah čekají v teroristické pevnosti a očekávají příjezd nejnebezpečnějšího muže na planetě – Sheikha Hakama.

  2.2.2015
  4 730 000
  40 minut
 • S01E12: Here and Now

  S01E12: Here and Now

  Nick má konečně Sheikha Hakama na dohled a Charlie s prezidentkou musí rozhodnout, jakou oběť podstoupit a kam až zajít, aby konečně dopadli nejhledanějšího teroristu na světě. Charlie s týmem a Nickem společně pracují na plánu, jak zabít Fataha a Hakama. Ale když se jim do cesty postaví nečekaná překážka, Charlie se ocitne v rozporu s prezidentkou ohledně toho, jaký krok bude následovat. Prezidentka Paytonová mezitím na každoroční Korespodentské večeři v Bílém domě zápasí s tím, jak i nadále utajit přísně tajnou misi. Ale senátor Burke má jiné plány, když zveřejní přísně tajnou informaci, která by mohla ohrozit celou misi. Charlie udržuje s Nickem i nadále vztah a my se dozvíme více o jejich romantické minulosti. Kurt zjišťuje, že možná s Victorem Gantrym a Krieg společností zašel příliš daleko.

  9.2.2015
  40 minut
 • S01E13: Deadcheck

  S01E13: Deadcheck

  S podporou prezidentky a sedmého patra, Charlie odejde z CIA aby dostála svému slibu a mohla vysledovat a zabít Omara Fataha dříve než on společně s Ar Rissalah pokročí ve svých útocích na USA. Mezitím prezidentka Paytonová musí čelit nepřízni osudu. Victor Gantry, vedoucí společnosti Krieg, jí vyhrožuje, že veřejnosti řekne o tom, že Sheikh Hakam neexistuje. David Patrick, netušíc o setkáních společnosti Krieg, vyhrožuje, že odejde, poté co se na něj zapomnělo a nebyl dostatečně informován. CIA tým se shromáždí, a dělají co můžou, aby pomohli Charlie, která je mimo síť na druhé straně světa.

  16.2.2015
  40 minut

Filtr seriálů