Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

Angelo Sorrento

Angelo Sorrento

Angelo byl biologickým otcem Bay, partnerem a později i manželem Reginy.

Sezóny 3
2011 - 2014

Svou přítelkyni Reginu opustil, protože ji podezříval z nevěry a nevěřil, že je zrzavá Daphne jeho dcera. Po letech se do jejich život vrátil a staré viny byly odpuštěny. Jako jediný těžil z chyby nemocnice, která zaměnila jeho dceru a získal finanční odstupné, které poměrně rychle utratil. Angelo měl věčně nějaké tahanice se zákony a skončil i ve vězení. Regina se za něj provdala, aby nemusel být deportován ze země.

Kromě Bay má ještě nemanželskou dcerku Abby, která byla adoptovaná. Angelo zahynul ve třetí sérii na následky vrozené vady a autonehody. V páté sérii si zahrál ve sté epizodě seriálu „vzpomínku“ Daphne na otce.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama