Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

Toby Kennish

Toby Kennish

Z muzikanta zaměstnancem myčky na auta, pak trenérem pozemního hokeje a nakonec DJ. Toby, biologický bratr Daphne, si hledá svou cestu.

Sezóny 5
2011 - 2017

Toby je muzikant tělem i duší. Také býval záškolák, dostal se do finančních problémů kvůli sázení, ale hlavně je to kluk se srdcem na pravém místě.
V závalu zamilovanosti se oženil s silně věřící Nikki, ale manželství jim nevydrželo, protože se Nikki rozhodla pro život na misiích. A tak se Toby dál prodírá životem a hledá své pravé štěstí. Snad ho nalezl po boku učitelky Lily, se kterou mají syna Carltona.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Hannickap

22.10.2016 | 10:19:30

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama