Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

Melody Bledsoe

Melody Bledsoe

Melody byla školní poradkyní na škole pro neslyšící – Carltonu. Mimoto je i matkou Emmetta a dobrou kamarádkou Reginy.

Sezóny 5
2011 - 2017

Melody pracovala dlouhou dobu na Carltonu, kde se pustila i do projektu podpory neslyšících studentů, aby měli lepší možnosti dostat se na vysokou a najít si v životě lepší uplatnění. Společně s Johnem trénovat basketbalový tým na škole.

Melody se ujala Travise, který měl velké rodinné problémy, a nechala ho u sebe žít jako vlastního. S Emmettem byli dobří přátelé, takže se to hezky sešlo.

Její bývalý manžel Cameron si pořídil kochleární implantát. Melody se účastnila prvního testování, na kterém se seznámila se sympatickým Gabem. Gabe je slyšící, ale plynně mluví znakovým jazykem.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů