Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

Emmett Bledsoe

Emmett Bledsoe

Nejlepší kamarád Daphne z Carltonu, školy pro neslyšící, kde vyučovala jeho matka Melody.

Sezóny 5
2011 - 2017

Emmett kamarádil s Daphne od dětství a dlouhou dobu byl do ní zamilovaný. Vše se změnilo, když poznal Bay, se kterou byla v porodnici zaměněna. Bay se mu stala osudovou láskou, i když se jejich vztah několikrát ocitl v krizi a dokonce byl ukončen. Navždy však zůstane v jeho srdci a vzpomínkách.

Po rozvodu svých rodičů žil s matkou Melody a s otcem Cameronem moc nevycházel. Z jeho strany má nevlastního sourozence. Dalším „rádoby“ sourozencem se mu stal kamarád Travis, kterého se kvůli rodinným problémům v biologické rodině ujala Melody.

Emmettovou vášní je fotografování a filmování a hraje skvěle na bubny.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Hannickap

Nejlepší

22.10.2016 | 10:18:20

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama