Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

Daphne Vasquez

Daphne Vasquez

Daphne je jednou z hlavních hrdinek seriálu, v den narození (22. října 1995) byla zaměněna s jiným dítětem a vyrůstala s matkou Reginou.

Sezóny 5
2011 - 2017

Daphne ve třech letech onemocněla meningitidou a ohluchla. V té době již její matka, kadeřnice Regina Vasquez, žila bez svého přítele Angela, který nemohl uvěřit, že je Daphne jeho biologická dcera. Po události se ztrátou sluchu se také alkoholička Regina konečně dala dohromady a začala střízlivět. Vychovávat dcerku pomáhala i babička Adrianna v East Riverside. V 16 letech se jí změnil život, když se odhalila záměna v porodnici. Její biologičtí rodiče jsou Kathryn a John Kennishovi. Přeje si stát se lékařkou.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama