Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)


Regina Vasquez

Regina Vasquez

Regina je biologickou matkou Bay. Jako jediná věděla, že byly děti v nemocnici vyměněny, ale ze strachu nepodnikla žádné kroky.

Sezóny 5
2011 - 2017

Kadeřnice Regina z East Riverside přijala malou Daphne do rodiny společně s partnerem Angelem Sorrento. Ten ji opustil, protože nevěřil, že by zrzavá holčička mohla být jeho. Obviňoval Reginu z nevěry. Regina měla dlouhodobě problémy s alkoholem, ale vzpamatovala se poté, co opilá přivezla nemocnou Daphne do nemocnice. Od té doby usilovala o střízlivost a spadla do problémů už jen jednou. Situaci s Daphne statečně zvládla – nejen naučit se znakový jazyk, ale překonat i spoustu bariér, který nový život přinášel.

O výměně holek se dozvěděla poté, co ji opustil Angelo. Pátrala na vlastní pěst a našla Bay. Bála se, že by odhalením pravdy přišla o obě holky. Bay proto jen z dálky pozorovala po celou dobu jejího dětství.


Pro Reginu byly typické pokusy o podnikání a střídání zaměstnání kvůli problémům se šlachami na rukách. Často střídala i partnery, ale pravou lásku nakonec nalezla a dokonce si po letech našla cestu i ke Kennishovým, biologickým rodičům Daphne, se kterými se moc nemuseli.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama