Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

Bay Kennish

Bay Kennish

Bay je jednou z hlavních hrdinek seriálu, v den narození (22. října 1995) byla zaměněna s jiným dítětem a vyrůstala v rodině Kennishových.

Sezóny 5
2011 - 2017

Bay je tvrdohlavá a impulsivní mladá slečna s velkým uměleckým nadáním. Její biologičtí rodiče jsou Regina Vasquez a Angelo Sorrento. Právě díky Bay se na celou příhodu s výměnou dětí přišlo, když díky testování krve na hodině biologie zjistila, že nemá krevní skupinu po rodičích (Kennishových). Dlouhou dobu byla opomíjená a středem zájmu byla jen vždy excelující, neslyšící Daphne. Díky vztahu s Emmettem pronikla lépe do světa neslyšících a osobnostně se v průběhu let velmi změnila.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Hannickap

22.10.2016 | 10:18:39

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů