Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

Travis Barnes

Travis Barnes

Travis je spolužák Daphne a Emmetta z Carltonu a nadějný baseballovoý hráč.

Sezóny 5
2012 - 2017

Travis měl velice komplikované dětství a dospívání. Jeho matka ani nikdo z rodiny se nikdy nenaučil znakovat. Jeho strýc ho v době dospívání zneužíval a Travis to ani neměl komu říct, protože nevěděl jak. Chodil do školy pro slyšící děti. Projevoval se vždy velmi agresivně, deprivací, že nemá jak a s kým komunikovat. Až postupem času se dostal na Carlton, kde se ho ujala Melody Bledsoe. Vzala si ho i k sobě domů, kde ho vychovávala pár let společně se svým synem Emmettem.

Travis prožil několik lásek. Jednoho času měl rád Daphne, chodil s Mary Beth, kamarádkou Bay a nakonec i s Bay samotnou. Díky Johnovi Kennishovi dostal příležitost hrát baseball ve školní lize a dokonce i nabídku hrát s profesionálním týmem v Japonsku.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů