The Flash
88/100 - 560×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

S09E08: Partners in Time

S09E08: Partners in Time

Zdánlivě jednoduchá kontrola plísní ve STAR Labs vede k nečekaným časovým anomáliím, kvůli kterým se Barry a Iris ve všem tom zmatku snaží vrátit do své reality. Chester odhalí Allegře tajemství, kvůli kterému nastane trapná situace, ale Allegra počítá s tím, že jí s tím Cecile pomůže. Khione se mezitím setkává s jedním starým přítelem Flashova týmu.

cz sk
5.4.2023
520 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ed Fraiman
Scénář: Sarah Tarkoff, Joshua V. Gilbert
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Khione), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Diana Bang (Tao), Peter Kelamis (Howard), Natalie Moon (Jane), Harrison MacDonald (Rogen), Chris Wood (Dupree), … 

Trailer k osmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tween3r

já uŽ nevím.. to snad ani nemá cenu komentovat. Potenciál byl velkej, tohle měla být ta nejvíce cool série ze všech, a místo toho se zase řeší nějaký časový paradoxy, smyčky a podobný hovadiny, kterým člověk stejně absolutně neporozumí :D Allegra a Chester taky dostávají screentime na úkor hlavní postavy, která figuruje spíš jako cameo.. hroznej odpad.

19.5.2023 | 20:55:35
NazgulCZ

Zbytečný filler o ničem #2 Lady Chronos? jako fr? co to bylo za hovno, navíc pokud vím, tak z doby ze které přišla, tak by to tu měl decimovat Vandal Savage (Nemůžete hrát na to že to změnila Krize protože časová linka legend zůstala fakticky nezměněna kvůli Oculusu, kterej udělal z Vandalovy tyranie fixed point in time. Pokud by se to mělo na Prime Earth měnit, byla by o tom budto zmínka, nebo by se prakticky změnila celá linka LoT. Proč tedy stojí STAR Labs jako muzeum a není použito jejich kapacity proti Vandalovi? Jednoduše… Nekonzistentnost děje která splachuje celou tuhle šarádu do hajzlu, stejně jako ta „vtipná“ zmínka o tom že by Barry mohl jít jen do budoucnosti a zjistit jak se dostat ven. PROTOŽE PŘEDCHOZÍ KURVA EPIZODA VŮBEC NEBYLA O IRIS CO NECHCE ZNÁT BUDOUCNOST!!!)

7.4.2023 | 19:31:03
Basim

Tak tohle stálo za hovno nemůžu uvěřit že ty magoři CW chtěli i desátou sérii! Babinec ty vole proč neudělají seriál babinec! Flash je vedlejší postava jenom v hodně dílech. Má to bt seriál o flashovi a ne o Alegře a ostatních otravných postavách§

7.4.2023 | 11:37:14
Lex Luthor

A to jsem si myslel, že horší už to být nemůže a oni mi každým dílem dokazují opak

6.4.2023 | 14:12:27
Kirstai

Nečekaně sračka jako ty ostatní, je to neuvěřitelné kazit každou epizodu takovým stylem :D To vyžaduje fakt talent. 45 minutová epizoda o tom jak se záporák sám zatkne v budoucnosti a tím epizoda končí, tohle vymyslí jen idiot :D

6.4.2023 | 5:39:09

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama