The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Cobalt Blue se objevil ve finále, diváci se konečně dočkali rychlíka, kterého vyhlíželi už od začátku seriálu

Cobalt Blue se objevil ve finále, diváci se konečně dočkali rychlíka, kterého vyhlíželi už od začátku seriálu

Pokud tu byl dlouhou dobu nějaký padouch, kterého diváci seriálu The Flash netrpělivě vyhlíželi, pak to byl Cobalt Blue. Ten se objevil až v posledních čtyřech dílech.

4 0
10.6.2023

Seriál nám v průběhu let představil velké množství rychlíků, přičemž většina z nich se objevila v jeho samotném závěru. Předně zmiňme například Reverse Flashe, Zooma, Savitara či Godspeeda. Jeden tu však pořád chyběl, a to Cobalt Blue, který je v komiksech Flashovým velkým nepřítelem. Toho jsme se nakonec dočkali v samotném závěru.

Poslední epizody se mimo jiné soustředily i na Eddieho Thawnea, který sice zemřel na konci první série, ale za záhadných okolností se vrátil zpět. Nakonec se ukázalo, že ho oživil negativní Zdroj rychlosti, který z něj chtěl udělat svého pozemského zástupce. S jeho pomocí pak měl šanci porazit zástupce Zdroje rychlosti.

(Nakonec jsme se dočkali i Cobalta Bluea. Foto: CW)

Diváci tuto postavu vyhlíželi pěkně dlouho, ale nakonec se jí dočkali. Smutné je, že Cobalt Blue v seriálu moc dlouho nebyl. V komiksech se tímto padouchem stal Malcolm Thawne, Barryho tajné dvojče, které bylo těsně po narození uneseno a vychováváno Thawny. V komiksech má Malcolm stejnou motivaci k Flashovu zničení jako v seriálu, i zde mu vadilo, že mu Barry vzal jeho život.

Jak se vám líbilo, že se Eddie stal Cobaltem Bluem? A mrzí vás, že jsme se tohoto zlého rychlíka dočkali až v samotném závěru seriálu?

Diskuze /5

Lex Luthor

vůbec jsem nevěděl o koho jde a rychlíka jsem nevyhlížel od začátku seriálu ani jsem nevěděl, že takový rychlík existuje jsem rád, že byl jen ve čtyřech dílech sledovat ho celou sérii, jak bojuje s Flashem by bylo nejspíš utrpení

#2 Simir
10.6.2023 | 16:01:51
Simir

#1 Lex Luthor: Na druhou stranu, kdyby se objevil dřív tak by mohl zabít Barryho, Iris by se k němu vrátila a Flash by nebyl taková citová sračka :D ale to by tvůrci nedopustili.

#3 Lex Luthor
10.6.2023 | 19:27:22
Lex Luthor

#2 Simir: jo to by bylo celkem zajímavé, ale musel by se objevit po druhé sérii místo Savitara protože od třetí série stál seriál na Iris a na tom, jak se Iris a Barry milujou

#4 Simir
10.6.2023 | 19:32:25
Simir

#3 Lex Luthor: Však jisně :) Thawne, Zolomon a opět Thawne. To by bylo super… víc sérií bych upřímně ani nepotřebovala :D

10.6.2023 | 19:54:39
AuroN

Víte, já rozumim tomu, co se lidem nelíbí, jelikož mně se to nelíbí taky. Od té doby, co seriál změnil tvůrce, to šlo prostě jiným směrem, než první tři řady. Na druhou stranu, noví tvůrci jasně deklarovali, o čem a jaký ten seriál pod jejich vedením bude, což ve své podstatě dodrželi. Že to bylo scénáristicky slabé, je jiná věc.

10.6.2023 | 23:21:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama