The Flash
89/100 - 548×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Jesse L. Martin (Joe West), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Kayla Compton (Allegra Garcia), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Matt Letscher si v Legendách zopakoval roli Reverse Flashe, dočkáme se ho už konečně i ve Flashovi?

Matt Letscher si v Legendách zopakoval roli Reverse Flashe, dočkáme se ho už konečně i ve Flashovi?

Eobard Thawne má ve skutečnosti dva představitele, nicméně jednoho z nich jsme v této roli neviděli už pěkně dlouho. Změní se snad tento fakt?

6 0
27.1.2022

Když stanice CW dříve oznámila popis jedné z nadcházejících epizod seriálu Legends of Tomorrow, padla v ní zmínka o tom, že se Legendy spojí se svým nepřítelem Eobardem Thawnem. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby u role nebyl zmíněn herec Matt Letscher. Ten si tuto roli naposledy zahrál roku 2017, kdy působil jako jeden z hlavních padouchů druhé řady Legend. Ve Flashovi se tento herec objevil naposledy v roce 2016 v epizodě Flashpoint.

Onen popis, který stanice vydala, byl zveřejněn k epizodě Rage Against The Machines, nicméně Thawne se objevil už v epizodě The Fixed Point, která měla premiéru právě dnes. Znamená to tedy, že si ho diváci budou moci užít o něco déle, než čekali.


(Reverse Flash se naposledy objevil ve Flashpointu. Foto: CW)

Je však zajímavé, že se do této role vrátil Matt Letscher, tedy Thawneův skutečný představitel, protože herec Tom Cavanagh je jen jeho přeměněná verze (ale mezi diváky oblíbenější). Je však ale možné, že k jeho návratu došlo z důvodu odchodu herce Toma Cavanagha, který má sice tuto roli rád, ale rád by se věnoval jiným projektům, a to jak z pozice herce, tak i režiséra.

Pokud se však Letscher vrátil do Legend, mohl by se tím pádem konečně objevit i ve Flashovi. Je poměrně velká škoda, že se herec v posledních letech neobjevil jako Thawne ve Flashovi, protože nám tato postava v podání tohoto herce toho může ještě spoustu nabídnout. Nesmíme totiž zapomínat na to, že seriál stále nezpracoval začátek konfliktu mezi Flashem a Reverse Flashem. Jednou by k tomu mělo dojít, a tak by u toho měl být i jeho pravý představitel.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E19: Negative, Part One

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Na co se můžeme těšit v 19. - 20. díle?

Poslední dvě epizody osmé řady se zaměří na Irisinu nemoc i na to, co s tím vším má společného Flashův nepřítel Eobard Thawne.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama