The Flash Nora toho prozradila o budoucnosti skutečně hodně

Nora toho prozradila o budoucnosti skutečně hodně

Nora toho prozradila o budoucnosti skutečně hodně

S příchodem Nory jsme mohli trochu nahlédnout do budoucnosti, protože, jak jsme mohli vidět, Nora je poměrně upovídaná. Co všechno tedy prozradila?

24 0
13.10.2018

Rychlostní laboratoř

První zmínka o budoucnosti toho moc neodhalila. Nora se jen zmínila o tom, že rychlostní laboratoř, ve které stála, bude později mnohem modernější.

Happy Harbor

Happy Harbor je fiktivní místo na Rhode Islandu, o kterém se hrdinové ze seriálu The Flash zmínili hned několikrát. Nora jen řekla, že je to její oblíbené místo, a to díky zmrzlině, kterou tu prodávají. Očividně sem tedy v budoucnosti bude často chodit.


Flashovo muzem

Zřejmě někdy po Flashově zmizení během krize vznikne jeho vlastní muzeum, ve kterém budou zaznamenáni všichni padouši, se kterými bojoval. V komiksech se toho muzeum také nachází a stará se o něj taktéž Dexter Myles, o kterém se Nora zmínila. Muzeum bylo v komiksech několikrát přestavěno a dokonce bylo jednou přemístěno z Central City do Keystone City.

Lightning Lad

Nora se během rozhovoru s Iris zmínila o tom, že Flash má mnohem lepší znak než Lightning Lad. V komiksech se jedná o kladnou postavu, která společně s dalšími založila Legii superhrdinů. Jeho schopností je kontrola elektrické energie.

King Shark vs. Grodd

Již zřejmě brzy dojde k očekávanému střetu King Sharka a Grodda, protože se o souboji těchto dvou zmínila Nora.

Flashova nepřítomnost

Skrze novinový článek z roku 2049 Nora odhalila, že se Flash neobjeví ani 25 let po krizi z roku 2024. Více se tomuto tématu věnujeme v jiném článku.

Prsten

Konečně se i seriálový Flash dočkal svého vlastního prstenu, ve kterém má ukrytý svůj oblek. Jedná se o klasickou Flashovu věc z komiksů, kterou mu však v tomto případě věnovala Nora z budoucnosti.

Ryan Čchoi

Překvapivě jsme se dočkali zmínky o novém představiteli Atoma. Ryan Čchoi byl v komiksech studentem Raye Palmera, a proto se rozhodl pokračovat v jeho stopách a stal se Atomem. V seriálu byl zatím zmíněn v tom smyslu, že pro Flashe udělal nový oblek, kterým byl ohromen i Cisco.

Foto: CW, DC Comics

Diskuze /3

FanArrow

A taky že Kingshark bude bojovat z Groddem

#2 Xavik
14.10.2018 | 2:51:43
Xavik

#1 FanArrow: Jo, na to jsem zapomněl, přidám. :)

admin
14.10.2018 | 10:57:07
Raiden123

Ja rozmyšľam nad jednou teoriou,že prečo Flash zmizol podľa tých novín,no asi to nesúvisí,v ani­movanom seriáli/filme Justice league (?] bojoval Flash proti BrainiacLexLut­horovi a aby ho porazil,pohyboval sa extrémne rýchlo a zároveň vibroval extremne rýchlo ďaleko za hranicami svojich možností a keď ho porazil tak ho vtiahlo speedforce,možno preto aby sa on stal speedforce,ale niekto ho odtial myslím vytiahol… myslim,že na youtube by sa dalo nájsť video „Flash true power“ to by mal byť ten súboj s BrainiacLut­horom,podobne video bolo „superman true power“,ale to nesúvisí vobec.No v tom videu je verzia,kde Flash je Wally West. https://www.youtube.com/watch?…

Možno v tomto hranom seriáli s hercami pôjde o podobný súboj,len záporák bude asi iný a Flash bude Barry Allen a následne ho to hodí do budúcnosti 30+ rokov.

Happy Harbor? Hmm,mam taký pocit,že v tej hore na obrázku mali základňu Young Justice,tak nám Nora možno naznačila existenciu tejto party,že možno s nich ešte niekoho uvidíme,a že to mala len na skok pre obľúbenú zmrzlinu,ak sa u nich občas zastavila na pokec.

15.10.2018 | 10:59:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás