The Flash Teorie o tom, kdo je Reverse Flash

Teorie o tom, kdo je Reverse Flash

Teorie o tom, kdo je Reverse Flash

Tajemná postava ve žluté kombinéze nám v podzimním finále seriálu The Flash pěkně zamotala hlavu, proto si ji pojďme zamotat ještě víc.


56 0
30.12.2014

Na otázku, kdo je ve skutečnosti Reverse Flash, je opravdu lehké odpovědět, protože tato postava samozřejmě vystupovala ve Flashových komiksech. Tuto skutečnost však nechme stranou, protože tvůrci seriálu tvoří seriál na základě inspirování komiksové předlohy a ne dělání přesné kopie komiksu. Avšak i tak je možné, že po inspirování tvůrci nezměnili názor a pojedou podle komiksové předlohy, avšak poupraví průběh událostí. Vše však ukáže až samotná budoucnost seriálu.

V kostce si musíme na začátku všech teorií uvést, kdo je v komiksové předloze Reverse Flash, protože bez tohoto faktu bychom nemohli jednotlivé teorie rozebírat. Pokud nechcete vědět, kdo je v předloze Reverse Flash, tak čtení tohoto článku ukončete, vy ostatní se nemusí bát spoilerů, protože není stoprocentní, že seriál jede přesně podle komiksů.


V komiksové předloze je Reverse Flash Eobard Thawne, tedy seriálový detektiv Eddie Thawne. Jedná se o hlavní Flashovu nemesis, které se ještě přezdívá Professor Zoom, Black Flash, Adrian Zoom či Mister Zyx. Eobard se narodil ve 25. století a často cestoval do minulosti, hlavně za Barry Allenem do 20. století.

Teď už zpátky k seriálu, kdo je Reverse Flash? Vždyť už jsme to viděli v seriálu, že je to pouhý kostým doktora Wellse, tak proč se tím zabývat? Na tuto otázku není jednoznačná odpověď, protože v seriálu bylo několik náznaků, které vyvrací dosud jasnou teorii, že Reverse Flashem je doktror Wells. Nicméně je možné všechno, proto si pojďme představit několik postav a teorií, které by mohly vést k odhalení Reverse Flashe.

Reverse Flash je pouhá loutka

Doktor Harrison Wells je vlastně zatím nejvíce tajná postava seriálu. Už od první epizody City of Heroes jsme byli svědky několika skutečností, které doktor provádí za jeho „tajnou zdí.“ Od začátku je nám tak jasné, že s doktorem Wellsem není něco v pořádku a něco neustále tajně kuje. Na otázku, co ve skutečnosti skrývá, není jasná odpověď. Je jasné, že to má co do činění s Barrym, jehož devítiměsíční kóma doktor Wells od začátku plánoval. Stále však nevíme, co má s Barrym v plánu.

Jedno je jisté, doktor Wells potřebuje Barryho mít naživu. Kdyby se jej potřeboval zbavit, tak by to udělal hned na začátku, když jej poprvé potkal. Dále už bylo v seriálu několik náznaků na to, že po Barrym potřebuje, aby byl rychlejší, než je nyní. Barryho superrychlost už je tak dostatečně velká, ale i tak je pro doktora nedostatečná.

Jak jste si všimli, tak už odbíhám od samotného tématu Reverse Flashe. Abych se tomu nějak mohl věnovat, bylo potřeba uvést, jaké možné plány má doktor Wells s Barrym. Nicméně je jasné, že tvůrci si s námi v tomhle ohledu trochu pohrávají. Už od začátku nám dávají scény s doktorem, o kterých nikdo jiný v seriálu neví. Poté nám představí žlutého rychlíka, který se následně odhalí jako pouhá loutka doktora Wellse, kterou on sám dokáže ovládat pomocí speciálního přístroje připevněného na hrudi žlutého kostýmu.

Pokud bych to měl shrnout, tak Reverse Flash vůbec neexistuje, existuje pouze kostým Reverse Flashe, kterého ovládá doktor Wells. No, to je sice pěkné, ale co ten žlutý chlapík, který zabil Barryho matku, to byl kdo? Opět pouhá loutka nebo skutečná postava v kostýmu. Kdybychom se měli řídit teorií, že Reverse Flashe je pouhý kostým, tak Barryho matku zabil skutečný Reverse Flash. Doktor Wells si však uvědomil, že potřebuje Barryho nějak motivovat, proto sestrojil kostým, který se Barrymu jakožto Flashovi postaví. Tím by byl Barry ještě více odhodlaný k tomu zvýšit svou rychlost a dosáhnout tak doktorových přání.

Reverse Flash je samotný doktor Wells

Nejpravděpodobnější a zároveň nejvíce známou teorií je, že samotný doktor Wells je Reverse Flash. Doktor Wells musel kdysi dávno získat schopnosti superrychlosti, díky kterým z neznámých důvodů zavraždil Barryho matku. Za několik let začal pracovat na urychlovači částic, jehož výbuch plánoval, aby tak za neznámých důvodů stvořil Flashe. Vše je však nejasné, když do toho ještě zapojíme vidění do budoucnosti, kde se Wells dozvěděl, že roku 2024 pravděpodobně Flash zemře.

Tato teorie je neuvěřitelně okatá a tvůrci nám ji naschvál servírují pod nos, abychom si skutečně mysleli, že za smrtí Barryho matky stojí opravdu doktor Wells. Po odhalení kostýmu Reverse Flashe nás v tomto tvrzení ještě více ujistili. Skutečnost však nakonec možná bude taková, že doktor Wells je opravdu pouhým pěšákem v této velké hře, proto přistoupíme ke komiksové teorii, kde už bude zapotřebí cestování časem.

Reverse Flash je detektiv Eddie Thawne

„Už není žádným tajemstvím, že v komiksové předloze byl detektiv Eddie Thawne Reverse Flashem, s tím se už bohužel musí každý smířit. Upozorňuji ale, že v seriálu nemusí být situace stejná! Jedná se o pouhé teorie, takže se zde žádný spoiler nedočtete.“

Tak a je to tady, cestování časem. Eddie byl jako každý jiný obyvatel Central City zasažen urychlovačem částic, nicméně se jeho schopnosti zatím neprojevily. Ale proč by měl být Eddie nakonec Reverse Flashem? Vše bylo již ukázáno v podzimním finále The Man in the Yellow Suit, kdy Barry vyznal Iris lásku. A právě Iris by měla být konfliktem mezi těmito dvěma muži.

Teď budu trochu spekulovat a dovolím si věštit budoucnost seriálu. V průběhu seriálu se Eddie dozví o Barryho tajemství superrychlosti a odhalí, že miluje Iris, která se do něj také samozřejmě zamiluje, a bude chtít Eddieho opustit. Eddiemu se začnou projevovat jeho superschopnosti, proto v průběhu nasadí kostým, zacestuje do minulosti (pomocí superrychlosti) a pokusí se Barryho zabít, aby si zajistil líbivou budoucnost.

Zde se však teorie kombinuje s teorií doktora Wellse, který po Barrym požaduje ještě větší rychlost. Doktor pravděpodobně chce, aby se Barry naučil cestovat v čase a zachránil tak své mladší já před smrtí. To je právě důvod, proč mladý Barry viděl žluté a červené blesky ve chvíli, kdy zemřela jeho matka. Starší Barry se totiž naučil cestovat v čase a bojoval s Eddiem, přičemž sice zachránil své mladší já, ale odnesla to místo něj jeho matka.

Takový průběh seriálu by se dal očekávat, kdyby byl Eddie Thawne opravdu Reverse Flashem. Kdyby však tato skutečnost nevycházela z komiksové předlohy, tak kde jsme mohli odhalit nějaké nápovědy v seriálu? Odpověď opět nalezneme v devátém díle, kde se objevil Reverse Flash. Vzpomínáte na to, jak chystali na žlutého rychlíka past, ten se objevil a pobil veškeré strážníky kromě Eddieho? Kostým Reverse Flashe se zastavil před detektivem, podíval se na něj a poté se místo na Eddieho vrhl na Joea. Pokud doktor Wells skutečně ovládal žlutý kostým, tak přeci nemůže zabít jeho budoucí já, které musí cestovat do minulosti a zabít Barryho matku. Tím by se vše změnilo a kvůli tomu by možná ani nevznikl samotný Flash.

Doktor Wells je starší Barryho já

Poměrně bláznivá teorie o tom, že doktor Wells je ve skutečnosti Barry Allen, akorát ve starší formě. Doktor Wells se jako Flash naučil až v současném jeho věku cestovat časem, ale nebyl dostatečně silný na to, aby porazil Reverse Flashe v minulosti, proto se stará o své mladší já, aby bylo schopno cestovat do minulosti už v tak mladém věku, díky čemuž by mohlo zachránit matku před smrtí.

U této teorie sedí mnohé, doktor Wells vytvořil kostým Reverse Flashe, aby Barryho motivoval. Sedí i to, že chce, aby Barry utíkal rychleji, aby cestoval v čase. Nesedí však nenapadení detektiva Eddieho Thawnea u pasti na Reverse Flash, to mohlo být doktorovi jedno, ne?

Doktor Wells je starší Eddieho já

Je zde také možnost, že doktor Wells je detektiv Eddie Thawne, který zařizuje pro své mladší já stejnou a správnou budoucnost. Doktor Wells zařídil urychlovač částic, kterým ovlivnil schopnosti svého mladšího já, nenapadl jej během pasti na žlutého rychlíka a dohlíží na milostný konflikt mezi Barrym a Eddiem o Iris, protože všechny tyto události se mají stát.

Ať už je to jakkoliv, tak v tom bude hrát roli cestování časem, které je velmi komplikované k pochopení a proto není jednoznačná odpověď na otázku, kdo je Reverse Flash. Berte tyto řádky jako úvahové a teoretické, protože praxe a pravda o Reverse Flashovi se ukáže až v samotném seriálu.

Po sepsání toho článku se vás proto ptám na váš názor, co si o tom myslíte? Kdo je Reverse Flash? Je zde napsaná vaše teorie nebo máte jiné? Podělte se o ně v diskuzi!

Na konec bych chtěl poděkovat fanouškovi @Scrappak, který mi s tvorbou článku pomohl.

Diskuze /77

Scrappak

Škoda, že si nezahrnul aj teóriu o žltej a červenej pri smrti matky :D ale tak verím, že to bude v ďalších článkoch :)

30.12.2014 | 17:31:20
Tatar

Rozhodně věřím tomu, že Barry si zachránil život, tedy svému mladšímu já :-) více si ale neodvažuju tipovat

30.12.2014 | 17:51:24
TRAFALGAR LAW

Asi najlepšia možnosť by bola tá kde je Wells flashove budúce ja ktoré ho prišlo zachrániť do minulosti kedže sme videli Flashou prsteň, a tiež je Barrymu celkom podobný.

30.12.2014 | 17:57:06
lksvcr

Wells je podle mě RFlash, protože v devátém díle na konci, kdy přidělával na ten kostým RFlashe tu věcičku, tak mu vibrovali hlasivky a to je jasná známka, že má super rychlost. Navíc jsem někde slyšel, že ten prsten funguje tak, že když ho máš tak seš rychlej, když ne tak ne, což by vysvětlovalo, že se wellsovi ihned nezahojily ty rány od RFlashe.

#8 Afromen
30.12.2014 | 18:17:42
dbar

Já prostě při pohledu na Reverse Flashe vidím čelist Eddieho Thawna :-)

30.12.2014 | 18:20:07
BloodyBaby

Veľmi dobrý článok, super zhrnutie.:) Ja mám jednu takú bláznivú predstavu, že by mohlo dojsť k ďalšiemu výbuchu urýchľovača častíc, po ktorom prídu k schopnostiam ďalšie postavy ako napr. Caitlin, Cisco a taktiež Eddie. Pretože jednoducho ešte tie schopnosti nemá a teraz tam vyvádza jeho „ja“ z budúcnosti (preto ho ani nezabil), alebo ten kostým, alebo obaja :) Inak keby mal Eddie superrýchlosť, asi by sa nenechal postreliť resp. by sa vyliečil rýchlo, ešte kým by prišiel do nemocnice :D A ešte s tým trojuholníkom B-I-E možno sa Iris s ním rozíde v tú noc, ako dojde k výbuchu a Eddie bude mať v sebe zlosť, preto sa stvorí jeho nenávistikbarrymu zlé ja.

#25 Salamavonotai
30.12.2014 | 18:28:39
Afromen

Musím přiznat, že komiks neznám a hltám seriál. Tvé teorie jsou super a vše mlže být pravda. Jen mi v tom nahraje ta poslední scéna z finále. Jestli i dr. Wells umí pomocí rychlosti změnit hlas, tak nějakou schopnost rychlosti musí mít. Dále mi v tom trochu z toho nesedí, jak žlutý kostým začne po nasazení toho udělátka měnit barvy. Protože pak by mohl při běhu za sebou nechávat obě barvy, žlutou i červenou… Nebo ne? ;-) Bylo by to sice blbý, ale co když to bude tak, jak nám to servírují? :D

30.12.2014 | 18:37:26
Afromen

K
#4 lksvcr: Tak to jsme to psali asi ve stejnou dobu. :D

30.12.2014 | 18:40:28
had-89

diky za super článok :)

30.12.2014 | 20:30:38
armunder

reverse flash když to porovnám tak se mluvilo že jsou dva takže si myslím že ho mohl profesor weils ovládat aby ho zmlátil a ten druhý se v seriálu neukázal takže to bude určitě eddie

30.12.2014 | 21:43:04
Mammon52852

Já bych se také klonil k verzi že Dr.Wells je starší Barry a podoba mezi Barrym a Doktorem je prostě viditelná no uvidíme nechám se překvapit :-D

#13 Billy the Kid
30.12.2014 | 22:10:59
Billy the Kid

ja si myslim že Rflash je eddie i dr.wells, pak je jasne že baryho matka musela zemřit jinak by bary neměl schopnosti, to že je dr.Wells barry allen to je nejblaznivější teorie ale nechme se překvapit, a na tuhle věc si upozornil dobře proč by dr.Wells pomahal barrymu se zlepšit když vtom nema postrani umysl- ty jsi napsal-aby se zdokonalil a třeba i běhal v čase, to mi sedi asi nejvice :)

30.12.2014 | 22:14:54
Billy the Kid

#11 Mammon52852: ale neřikej že viditelna :)

30.12.2014 | 22:15:38
Manjack33

To že by Wells byl starším Barrym mi moc nesedí, už jenom vzhledem k jejich morálce. Protože to by pak Wells musel nechat úmyslně vybouchnout ten urychlovač částic, který zabil spoustu lidí, pak on sám pro ochranu Barryho někoho v jedné epizodě zabil, taky nechal jít Barryho bývalého spolužáka, který se měnil v kov, na jistou smrt atd.

Na druhou stranu, se v novinách z budoucnosti, které si Wells několikrát pročítal, píše že se Flash ztratil a noviny jsou z roku 2024. Takže možná, že se Barry z roku 2024 naučil běhat tak rychle, až se dostal do minulosti kdy mu Reverse Flash zabil matku a asi chtěl i jeho. Možná že se tehdy stalo, něco (krom smrti jeho matky) co Barryho zlomilo a změnilo mu jeho morální charakter, možná že musel zabít RFlashe, což si superhrdina jako je Flash nemůže dovolit (, jako například Superman v Man of Steel, kdy kvůli tomu co na konci musel udělat dokonce až BREČEL!) A možná, že proto (a taky možná proto, že se nedokázal vrátit zpět do budoucnosti), se rozhodl, že musí svoje mladé já lépe vycvičit, aby napodruhé už zachránil svou matku a možná nemusel RFlashe zabít.

Takže, teď si vlastně uvědomuji, že Wells možná je Barry :D Ale to by znamenalo, že Flashe z něho udělal vlastně on sám, pokud si tedy nezačneme zahrávat s možností, že je více časových linií. To by pak z původního Barry, muselo udělat Flashe něco jiného, než Wellsův urychlovač, protože to by žádný Wells ještě vůbec nebyl… jestli mi jako rozumíte :D

30.12.2014 | 22:30:16
delvin

a co ta zaverecna scena zo 7. epizody, ked Dr. Wells odobera vzorku krvi z muza s elektrinou a pyta sa, ako dokazal zobrat Flashovi jeho schopnosti ......ma to nieco spolocne s tymito teoriami?

#17 Manjack33
30.12.2014 | 22:41:34
Manjack33

Ještě ohledně toho roku 2024, tak pokud by tedy Barry z této doby cestoval zpět do doby kdy mu zabili matku (Barrymu bylo asi 10? Nevím teď přesně.) a zde už zůstal, tak v roce 2014 by oproti zdejšímu Barrymu byl o ± 20 let starší, což si myslím, že Wells s Barrym tak můžou být.

A ohleďně identity Reverse Flashe, tak to netuším, ale možná že ten oblek který má Wells, je třeba od původního RFlashe, kterého před těmi asi desíti lety zabil. A pak by sedělo i to co někdo psal, že jsou 2 RFlashové! Mě to sedí celkem do sebe! To jsem nečekal :D :D

30.12.2014 | 22:42:33
Manjack33

#15 delvin: Hmm, možná nechce aby se to ještě někdy opakovalo a někdo získal Barryho moc a nebo o ni Barry mohl být připraven. Takže díky tomu, že by Wells, z jeho krve zjistil, jak se ty schopnost dají odebrat, tak by pak mohl podle toho vytvořit i něco proti tomu aby se daly odebrat, něco jako takovou preventivní vakcínu. A pokud už by zjistil jak je odebrat a nebo tomu zabránit, tak by se mu mohlo povést i jeho schopnosti znásobit aby pak běhal rychleji aniž by se musel více snažit. A nebo by ty schopnosti mohl předat i někomu dalšímu, což by ale asi určitě udělat nechtěl, když Barryho chrání a možná i on sám je Barry :)

30.12.2014 | 22:50:58
miek

Pěkný článek, hlavně chválím zmínku o tom, že se seriál knižními komixy pouze inspiruje a nejedná se o přímou adaptaci (to by se mělo tesat do kamene :) ). Nicméně by se ještě mělo dodat, že knižní Flash vychází už 75 let a během této doby bylo několik různých „zlých žlutých Flashů“ a každý měl odlišné motivace proč Flashe nenávidí.

P.S. Eobard Thawne není v komixech detektiv, ale

Flashův fanoušek z 25. století, který ho chtěl osobně potkat.

#20 Scrappak #30 Billy the Kid
31.12.2014 | 0:49:02
anicka.nah

mě napadlo ještě něco šílenějšího, možná je Wells Barryho biologický otec, po kterém Barry zdědil predispozice k super rychlosti, ale který nechtěl aby se o něm vědělo uznávám je to trochu přitažené za vlasy :D

#72 Kerol9
31.12.2014 | 1:24:22
Scrappak

#18 miek: áno ale zasa tvorcovia povedali, že seriál je asi najvernejšou kópiou komixu alebo sa aspoň o ňu snažia :)

#43 Xegiie
31.12.2014 | 1:34:39
ComiconMan

Ať už je do toho doktor Wells namočený jak chce nebo ne, je téměř jisté, že má co dočinění i s Eddiem Thawnem.. (at už s jeho aktuální nebo případně budoucí verzí)- sledoval jsem teď první díl a našel jsem neskutečný spoilerky i v prvních scénách s Eddiem. Když chytá zločince a ptá se:Chceš zkusit jestli jsi rychlejší než kulka? Nebo jak Barry následně říká, že ho převeleli z Keystone City (město v komiksech, ve kterém působil doktor Zoom)- nemá to sice návaznost jako v komiksech, ale jsou to prostě malé kousky utržené z různých kontextů, které nakonec dají dohromady skládanku, kdo je Reverse Flash. Jinak můj tip je, že Barry v minulosti asi nebyl… (při první scéně smrti Barryho matky je malý Barry unesen ven na ulici pouze žlutým světlem.. červené světlo stále zůstalo v domě Allenových a nejspíš tak i zabilo Noru… být to Barry, tak utíká za Reversem) K tomu přidám postřeh z poslední podzimní epizody, kde je Reverse Flash ve žlutém obleku s červeným bleskem za sebou… sice to je jenom teorie barev, ale vychází mi, že jsou zde DVA PADOUŠI se schopnostmi jako má Barry Allen NEBO Barry v minulosti byl a odnesl do bezpečí sebe (ale zase bych nechápal, proč radši nezachránil svoji matku), proto se přikláním k první možnosti.. Hold aťuž to výjde jakkoliv, seriál The Flash se podle mě postaral o asi největší serálovou záhadu všech dob a rozřešení bude epické pro všechny!

#28 Argetlam Královrah #41 Xegiie
31.12.2014 | 2:06:40
Ichip

Skúsim Vám predložiť moju teóriu a skúste mi povedať čo si o nej myslíte:

V hre sú dvaja nemesis, prvého nazvime teda Reverse Flash a dajme tomu že by to bol Hunter Zolomon, v seriáli by bol zatiaľ ako Dr.Wells a druhý – Professor Zoom ako Eobard Thawne a teda Eddie.

Reverse Flash z budúcnosti je Dr.Wells, ktorý zmlátil vlastne sám seba a dostal tým 100%tné okaté aliby pred ostatnými že to nie je on. Barryho ochraňuje pretože sa v budúcnosti dostane k schopnostiam práve vďaka nemu, resp. bude v tom hrať podstatnú úlohu a teda ak by v budúcnosti neexistoval Barry, nezískal by nikdy schopnosti.

Prečo nezabil Eddieho? Pretože vie že bude v budúcnosti Proffesor Zoom. Možno budeme mať v seriáli dvoch reversov, možno nie a nechajú Eddieho postavu len ako policajta (i keď dosť tomu začínaju nahrávať Barryho odhalené city voči Iris), každopádne tvorci nám touto scénou, myslím dosť jasne potvrdili že Eddie je Zoom.

No a k veci s Barryho matkou. Myslím že ten druhý záblesk bol Flash, teda Barry z budúcnosti a myslím si že sa pokúšal zachrániť seba nie svoju matku. Myslím že sa snažil zachrániť seba aby sa v budúcnosti mohol postaviť proti Reversovi a vie že svoju matku nemôže zastaviť inak by tym narušil budúcnosť (Butterfly effect alebo ešte lepšie ak ste niekto videli DC animak „Flashpoint paradox“)

A ešte ,a napadá jedna teória o ktorej som zatiaľ nikde nečítal. Dr.Wells potrebuje Barryho živého, aby jedného dňa získal schopnosti aj on, potrebuje aby bol dostatočne rýchly na to aby cestoval v čase (nejakým spôsobom mu tie schopnosti ukradne napríklad tak ako jeden z tých v seriáli kradol schopnosti a Wellsa to fascinovalo) a zachráni sám seba. Hunter Zolomon aka Reverse aka Dr.Wells totiť príde o nohy a teda o svoje schopnosti a rýchlosť keď mu ich zláme Gorila Grodd ktorého nám už pár krát ukázali. Je teda možné že sa vrátil do minulosti aby zachránil sám seba pred touto nehodou aby sa v budúcnosti stál Reversom?

31.12.2014 | 9:08:25
Legolassss

Reverse Flash je detektiv Eddie Thawne, protože mi ten týpek nesedne! :D

31.12.2014 | 9:16:03
Danielwatson-one

Ale sú dvaja je jeden Reverse Flash ktorý ma schopnosť byť rýchly a je ďalší profesor Zoom ktorý ma schopnosť spomaliť čas a v ňom utekať takže Wels bude pravdepodobne ten druhý a Eddie ten prvý .

31.12.2014 | 9:49:33
Salamavonotai

#6 BloodyBaby: Co se týče Caitlin a Cisca tak si myslím že Captain Cold zasáhne Caitlin tím ledovým paprskem a ona dostane shopnosti.A u Cisca si myslím že si vyrobí nějaký super věcičky proti metalidem :)

#32 herriete Lébl. #67 leonidas 300
31.12.2014 | 13:41:20
grondos

Nemá cenu spekulovat :D… jako zarazilo mě proč má Berry žlutý blesk a Reverse Flash červený, už na začátku sem koukal že tam je i červená a když se tam objevil muž ve žlutém pořád něco běhalo kolem jeho matky takže tam byl ještě někdo. Říkal sem si že to je asi blbost ale v posledním díle mě otom zase donutili uvažovat potom co říkal Cisco…jedno je jisté a to že tu hraje roli cestování časem. Koukám na všechny DC Anime Komiksy a Flashpoint Paradox byl opravdu perfektní :) mám opravdu rád tyhle věci :) a dohadovat se kdo je kdo.....prostě jsem se oto zajímal, četl a výsledek je že jsou dva muži ve žlutém obleku jeden je Profesor Zoom který stvořil Flashe, zabil jeho matku a druhý Reverse Flash což je Eobard Thawne. Jak to ale bude tady…kdo ví. To že by byl Wells Barry z budoucnosti je blbost protože on zabil lidi a to by přece Barry neudělal..... Wells něco od Barryho chce. On vidí do budoucnosti podle toho co má v té místnosti a podle mě chce něco změnit ale musí nastat ta správná doba.

31.12.2014 | 14:21:44
rhobos

Někde sem četl ještě teorii že má Barry dvojče (podle wikipedie to ani teorie jako taková není, prostě ho má) a v té teorii šlo o to že žluťásek by mohl být i to jeho dvojče … ale jasně je to velice nepravděpodobné .. ale napsat sem to musel, jen tak pro zajimavost :D

31.12.2014 | 14:44:29
Argetlam Královrah

#21 ComiconMan: Největší seriálová záhada všech dob je jen jedna: „Kdo je -A?“

31.12.2014 | 21:23:37
Scarecrow

Já se přikláním k teorii, že Doktor Wells je starší Barry Allen. Napadlo mě to už připrvních pár dílech.

1.1.2015 | 8:07:15
Billy the Kid

#18 miek: a hlavně je sam Rflash (v komiksech, nevim co tu ale myslim si že i tu) :):):):)

#31 miek
1.1.2015 | 9:20:47
miek

#30 Billy the Kid: To já vím, ale v článku to bylo původně napsané tak, že i v komixech pracuje jako detektiv. Proto jsem na to upozornil a autor to následně upravil. Sice je to drobnost, ale jak se říká v detailech je síla :)

#33 Xavik
1.1.2015 | 12:29:22
herriete Lébl.

#25 Salamavonotai: to by bylo libové mít z Caitlin Killer Frost,pak by byli s Firestormem dokonalý pár :D,a ze Cisca by byl Vibe

1.1.2015 | 12:38:59
Xavik

#31 miek: Jo opravil jsem to, jsem si neuvědomil, že v komiksech není detektivem. :)

admin
1.1.2015 | 21:13:42
Wolfenstein

Já osobně myslím, že Dr. Wells je reverse flash, který se vrátil časem a snaží se zabezpečit časové kontinuum. Důvod je podle mě ten, že sám získal schopnosti díky studiu Barryho krve.

I kdyby to tak nakonec nebylo, tak musím říct, že Dr. Wells je pro mě zatím nejsympatičtější postava seriálu. Caitlin, musím říct, mě nějak nezaujala. Taková nezajímavá, traumatizovaná postava. Cisco je takovej ujetej maník, s tím se člověk taky moc nezžije ( jinak je s ním celkem sranda). Barry má na mě příliš humanistické tendence (jinak fajn kluk). Eddie je prostě spíš takovej trouba, co to má v hlavě pomotaný. Joe se mi líbí, má logický myšlení a má silný charakter. Jeho dcera není taky není špatná. Nikdo z nich prostě nepřebije Dr. Wellse.

1.1.2015 | 22:32:16
Mammon52852

Argetlam Královrah: To mi povídej :-D

1.1.2015 | 23:18:17
Mammon52852

a podle komiksu neměla by Iris zemřít rukou nějakého padoucha? Nemůže to být ten zlom kdy Barry\Dr.Wells shazuje lidi z oken?

1.1.2015 | 23:21:18
Holldir

A nebo je doktor někdo z budoucnosti kdo žil v té době kdy zmizel flash jak se psalo v těch novinách. A z osobních důvodů nechce aby se to stalo a proto šel do minulosti tomu zamezit. To by taky byla zajímavá úvaha. Koneckonců kdyby znal flash svou budoucnost nešel by přece do minulosti trénovat své mladší já, ale snažil by se tomu v budoucnosti zamezit. Takhle mi připadá jako někdo kdo o něm věděl všechno, a nechtěl aby se toto stalo. Sice by mohl takto působit jako klaďas, ale dosavadním chováním v seriálu působí spíše jako padouch nebo někdo kdo má nekalé plány takže mu asi nejde jen o to aby flash přežil onu událost v budoucnosti. Ale o něco jiného. Což by byla i celkem zajímavá zápletka do budoucna. O co mu jde? K čemu chce v budoucnosti využít flashe?

2.1.2015 | 6:37:09
nikki.1997

Já si myslím, že je to Eddie. Jak Reverse flash Barrymu pořád opakoval, že ví kdo je, že ho zná. Jak se Reverse flash zastavil před Eddiem jako by to vážně bylo jeho já z minulosti a nechtěl mu ublížit. Eddie ale určitě není tak chytrý, takže mu doktor Wells musel pomáhat s tím strojem času. Proto měl Wells ten oblek u sebe. A když dokázal udělat ten stroj času, proč by nedokázal vyrobit i nějaký prsten, který mu třeba pomůže se hojit, nebo měnit hlas? Myslím, že Wells pořád na Barryho tlačí, protože chce, aby byl rychlejší a dokázal bojovat s Reverse flashem a aby vyhrál. A proč by tedy pomáhal Eddiemu, když by pak chtěl, aby ho Barry potom zabil? To je dobrá otázka :D. Ale třeba na Wellse něco má, třeba zjistí, že jak vybuchla ta částicová vecička na tom uplném začátku, tak, že to nebyla náhoda. A jelikož hodně lidí umřelo, nebo se přeměnili na zrudičky, tak by za to mohl být usvědčený a jít do basy. Fakt nwm, ale podle mě je to docela dobrá teorie :)

#42 Xegiie
2.1.2015 | 14:36:24
Euree

Reverse flash = Dr. Zoom nebo nikoliv?

3.1.2015 | 0:34:06
Alinois

Iris v komiksu opravdu zemře zabije ji Professor Zoom a Barry zabije Zooma. Myslím že mu zlomí vaz. A podle komiksu Zoom měl zájem o Iris. S Barrym byli rivalové. Což by odpovídalo vztahu v seriálu mezi Eddiem a Iris. Podle mě je tedy Zoom Eddie. Jsem si tím jistá. Stejně tak věřím tomu že Weels je Barry z budoucnosti. Mohl by se z ne stát tvrdší člověk po tom co všechno a všechny ztratil. Může chtít tak změnit budoucnost.

Alinois
3.1.2015 | 11:36:52
Xegiie

#21 ComiconMan: ano oni tam delaji vic takovych nenapadnych spoileru… treba Caitlin kdyz rika Barrymu asi ve 3 nebo 4. dile, o Ronniem… tak se zmini " rad rikaval ze jsme jako ohen a led " z Ronnieho uz ohen je.. a co jsem cetl z Caitlin ma byt nejaka ledova metahuman :) .. takze kdyz clovek cetl komiksy urcite takovych spoilerku uvidi vice… ja treba videl animovany film, kde Flash cestoval do minulosti, aby zachranil, svoji matku, jenze potom zmenil dejiny silenym zpusoibem, takze nakonec musel zastavit sam sebe pri zachranovani matky… a vsadim se o co chcete ze tvurci se timto filmem minimalne trosku inspirovali :)

Jde mi z toho hlava kolem, dej je GENIALNI!

4.1.2015 | 19:58:16
Xegiie

#38 nikki.1997: ja jsem si jist ze Eddie je Reverse flash, presne jak rikas. To ze rikal ze ho Barry zna, kolik lidi Barry zna? moc ne:) a to jak se zastavil pred sebou samim, jako kdyby koukal do zrcadla:D otazka spis je.. co je Doktor Wells, priklanim se i k verzi ze by mohlo jit o Barryho samotneho, producenti nas dobre napinaji, muze se stat temer cokoliv :)

4.1.2015 | 20:02:28
Xegiie

#20 Scrappak: to je naprosta hloupost… kde jsi to videl ze to „rikali“ ???

ja naopak videl rozhovor, po tom co byl Arrow ve flashovi a naopak. Kde tvurci, rikali ze komiksama se inspiruji a preFLASHuji je, stejne jak to delaji v serialu Arrow.

4.1.2015 | 20:11:43
jarinniraj

nemuze wells po barrym chtit, aby byl rychlejsi z toho duvodu, aby mohl cestovat do minulosti a zachranit wellsovu zenu? o ktere vypravi v jednom dilu, ze mela nehodu a ze zemrela? ted v tom neresim to, proc a jak vidi do budoucnosti.

#45 anicka.nah #46 Xegiie
5.1.2015 | 12:55:18
anicka.nah

#44 jarinniraj: ale která žena měla „nehodu“ a zemřela?? Ano, Barryho mamka ;)

5.1.2015 | 22:10:48
Xegiie

#44 jarinniraj: hm dobrej napad, to by klidne mohla byt taky pravda… akorat mi tam nesedi ten wellsuv oblek a prsten… proste jsem z toho fakt nemocnej, vsechny teorie sedi, vzdy je tam nejake ALE, rozjeli to fakt suprove, jedina chyba je ze na to musime cekat :(

5.1.2015 | 22:54:45
Wondy

Rflash je podla mna aj Eddie a aj Wells kedže Wells chcel v jednom diely zistiť ako mu zobral ten jeden tipek schopnosť a v buducnosti na to dojde a prenesie jeho schopnosť do prstena a tie noviny kontroluje len preto aby nejaka činnosť ktoru predtym nespravil nezmenila to že vysaje Barrymu schopnosti a tym padom Flash zmizne :) je to samozrejme len moj nazor ;)

6.1.2015 | 23:07:06
steven69x

Najviac sedí ta teoria, že Eddie je Reverse Flash a s Barrym sa vratia do minulosti a zachrani sa … Barry hovoril že videl žltú aj červenu farbu .. takže asi tam bol Eddie aj Barry a barry odniesol svoje mladšie ja o tych 12 blokov dalej :D

7.1.2015 | 13:50:31
inhuman

Je isté, ze doktor Wells má superschopnosti. Na konci to je úplne vidiet. Vibruje mu hlas a ak si to poriadne pozriete tak si vsimnete ze mu v priebuhu toho ako dava ten stroj miznu rany z tvare.
Vsimol som si aj ze muz v zltom pobil vsetkych este kym ten stroj fungoval to by mohlo znamenat ze Wells urobil to pole take aby ten muz v zltom cez neho presiel ale ostatnym povedal ze to tak nieje. To by znamenalo ze je to ta ista osoba alebo spolupracujuce dve osoby.
Teoreticky mozu byt aj ta ista osoba. Jeden bude Wells ktory prisiel z buducnosti ktora je velmi daleko a druha bude Wells z blizkej buducnosti ktory uz prisiel raz do minulosti a potom sa vratil do minulosti do ktorej sa uz raz vratil. Tym padom by boli dvaja Wells.Toto je ale len moja teoria moznosti ze su jedna a ta ista osoba. Tesim sa na dalsie casti. ;-) ;-)

7.1.2015 | 23:19:33
inhuman

Este k teorii ze Wells je Flash. Podla mna to je nemozne. Kebyze je Flash nemusel by sa pozerat do buducnosti ci tam flash je, pretoze by to pocitil na sebe. Bud tym ze by nebol alebo tym ze by nemal schopnosti. A to je vidiet v casti s Blackout. Tam Barry strati schopnosti, takze aj Wells by stratil schopnosti a vedel by o tom ze v buducnosti ich Barry(Wells) nebude mat. Naco by to potom musel zistovat?
Je to ale len moj nazor. Moze to byt kludne inak.

7.1.2015 | 23:48:57
bajinnna

Takze ja si nemyslim ze by byl Wells Barryho starsi ja…i kdyz vezmu komix tak Flash je ve vsech ohledech kladna postava a ze by se tak odchylili od predlohy ze by z nej udelali vraha a proc by sam o sobe mluvil jako o subjektu? A ze by to byl Eddie? Proc by potreboval prsten na to aby byl rychlejsi? Podle me Wells proste vedec (ktery je bud z budoucnosti nebo do ni vidi) nova postava ktera zkousi sve subjekty a proto chrani Barryho i Eddieho protoze si hraje na boha…oblek je podle me jen oblek kterej ovlada aby si obema hral a ziskal co sam chce…

8.1.2015 | 7:59:06
inhuman

Zabudol si ale na fakt ze Wells ma superschopnosti. Ale je mozne ze je to vdaka prstenu. Je vidiet ze rychly a uzdravuje sa len kedma ten prsten.

8.1.2015 | 10:54:08
inhuman
  • Zabudla. Prepac.
8.1.2015 | 10:56:06
Freezer01

Professor Zoom a Reverse Flash jsou 2 různé postavy. Zoom se jmenuje Hunter ! Zolomon a a Reverse Flash je Eobard Thawne. okopíruji vám tu vysvětlení z ! webovek, ve které jsou různé komiksové ale i filmové postavy popsány do podrobna.

Jednoho dne byl Hunter zraněn opičím telepatem jménem Gorilla Grodd, který byl ! zodpovědný za masivní únik z místní věznice. Zolomon od pasu dolů ochrnul a následkem toho byl přikován na kolečkové křeslo. Když došel úplnému zoufalství, rozhodl se požádat Wallyho Westa, aby využil svých schopností a změnil minulost. K tomu byl určen i tkzv. „Kosmický běžecký pás“, který se nacházel ve Flashově muzeu. Flash však nabídku odmítl, protože věděl, že by to přineslo více škody, než užitku. To Huntera rozhněvalo, protože věděl, že Wally nikdy nepocítil osobní tragédii ze ztráty (blízkých, nebo svých nohou).

V důsledku odmítnutí se rozhodl vloupat do muzea, kde by se pokusil běžecký pás využít sám. Nefungovalo to a výsledná exploze zničila muzeum. Celá nehoda se však obrátila v jeho prospěch, protože ho výsledná vlna nějak ovlivnila. Hunter se najednou dokázal napojit na čas a synchronizovat se s ním. Díky tomu dokázal zpomalit čas a uniknout zničující explozi. Tato schopnost tak budila dojem super-rychlosti.

Když dosáhl čeho chtěl, rozhodl se ublížit Flashovi. Nešlo ani tak o pomstu, spíše mu chtěl přivodit právě tu osobní tragédii ze ztráty, aby si Wally uvědomil, jak Hunter jeho odmítnutím trpěl. Zolomon si myslel, že když Wallymu dostatečně ublíží, tak vše pochopí a vykoná z něj lepšího hrdinu. Od toho dne byl znám jako Zoom a začal páchat zločiny ve jménu „vyššího dobra.“

■ Zoom prakticky vzato neběhá tak rychle jako Flash, pouze dovede zpomalit čas, což má ve výsledku podobný efekt.

■ Díky své schopnosti je Hunter rychlejší, než Wally West.

■ Hunter Zolomon měl (má) romantický poměr s divokou Cheetah, úhlavní konkurentkou úžasné Wonder Woman.

■ Charakter Zooma/ Huntera Zolomona je velmi často zaměňován za postavu Reverse Flash/ Eobard Thawne. To z toho důvodu, že oba nosili téměř identické obleky, nemluvě o podobných schopnostech a záporné karmě. Dokonce oba dva konkurovali svým vlastním Flashům. Zoom konkuroval Wally Westovi, zatímco Reverse Flash o něco slavnějšímu Barry Allenovi. Navíc, samotný Eobard Thawne pochází z 25. století, a na rozdíl od Huntera Zolomona opravdu vlastní stejné schopnosti jako pravý Flash. Eobard se díky tomu řadí mezi ty nejnebezpečnější zločince, kteří se na Zemi kdy narodili.

btw. Wally West je v pořadí 3. Flash a jeho nevlastní strejda je Barry Allen.

#57 Baltik
8.1.2015 | 20:11:10
Gharghal

K teorii, že se Barry zachránil své mladší já. Mladého Barryho odnesl ten žlutý což je Revers Flash. ;)

8.1.2015 | 21:36:51
inhuman

Ako mozes vediet ktory ho odniesol? To tam nieje. Freezer01 dakujem za info.

8.1.2015 | 23:30:25
Baltik

#54 Freezer01: Po dlouhé době logický příspěvek. Díky.

9.1.2015 | 8:46:35
JohnDoeIII

tady je základní problém to, že reverse flashe všichni berou jako postavu, jenže stejně jako flash, je i reverse flash označení skupiny (superhrdinů a superpadouchů). Jak se říká, každý hrdina má svého padoucha. Je třeba vždy jmenovat konkrétního člena té či oné skupiny. Prvním flashem byl Jay Gerrick, jeho hlavní arcipadouchem byl první z revrseflashů (The Rival). Druhým flashem byl Barry Allen, jeho hlavním arcipadouchem byl druhý z reverseflashů (Professor Zoom, vl. jménem Eobard Thawne). Třetím flashem byl Wally West, jeho hlavním arcipadouchem byl třetí z reverseflashů, pravděpodobně právě Hunter Zolomon, označovaný jako Zoom, nikoliv Professor Zoom. Existují tedy dvě různé postavy s podobnými jmény. Professor Zoom vs Zoom. Toť můj pohled na věc.. :)

9.1.2015 | 17:40:38
hanys40

Četl jsem si zde několik pěkných teoríí a musím souhlasit snad se vším. Nyní byc hse s vámi chtěl podělit o moju teorii omlouvám se pokud bude hodně podobná některým z vašich nestačil jsem přečíst všechny. Takže nejvíce všchno ukazuje na Doktora Wellse proč taky ne že? Má přesně takový oblek, stroj co vydí do budoucnosti a dokonce to zařízení které ukradl RF Flash z dílu 09. Moc se mi nezamlouvá torie o tom ž to je loutkap rotože jsme mohli vidět i když vibroval tak že měl lidské ústa a všechno. Autoři určitě jen chcou aby jsme si to mysleli, ale podle mě je to takhle- Edie je Reverse Flash akorát zatím nemá páru že to je on. Ten co byl v posledním díle byl podle mě Eddie z budoucnosti protože právě proto nezabil to své já ze součastnosti. Ale Wells má taky schopnosti jak sme mohli vidět. Podle mě ti co byli u Barryho ten den doma nebyl Barry a Wells, ale Wells a Eddie. Eddie chtěl zabít Barryho a jeho matku ale v tom tam vletěl Wells a začali litat kolem jeho matky Jinak by asi Eddie jenom proletěl a killnul je všechny ani by nemrkli. A pokud vím tak Reverse Flash se říká jen Eobardu Thawenovi nikoliv někomu jinému a on sám to říkal že není flash, ale jeho Reverse. Charakter Wellse se podle mě hodí spíše k Zolomon Hunterovi tedy jenom Zoomovi a amjí dokonce odobný osud. Zolomon Hunter byl taky na vozíku i když Wells umí chodit tak se aspoň tím nechali inspirovat. Takže Wells alespoň zachránil Barryho ale bohužel jeho matka to schytala a táta šel do basy. Ke všemu jsem viděl jenom samé žluté šmouhy a žlutý a červený blesk nikoliv červenou šmouhu a oranžový blesk prože v tu noc tam byl žultý blesk a Barry měl oranžový. Taky jste si museli všimnout jak Wells Barryho v opstatě chrání a nasral se pekelně tenkrát když Barry přišel o svoje schopniosti. Takže shrnutí: Wells-Zoom, Eddie-Reverse Flash (Proffesor Zoom), Brry Allen- Flash. Navíc Eddie určitě bude mít důvod Barryho nemít rád když mu Barry tak trošku kutí do Iris a Wells k tomu přece nemá sebemenší důvod mu ničit život. Wells je taqm spíše od toho aby Barryho připravil na boj s Eddiem.

#65 leonidas 300
9.1.2015 | 22:46:54
DaMindži

Nečetl jsem všechny teorie ale s velkým počtem souhlasím :) jen mi přijde že nějak zapomínáte ten přístroj který má co dočinění s tachyony a ty ve sci-fi světě mají vlastnost otevírat časoprostorové anomálie takže si myslím že cestování časem je 100% :) a moje teorie → dr. Wells je Barry z budoucnosti a chce sám sebe vytrénovat aby mohl zachránit jak sebe tak svojí mámu :) když se mu to povede nebude muset nikdy vzniknout Flash jenže cestování časem má alternativní reality a myslím že když odněkud cestujete tak tam prostě zmizíte (předpověď z roku 2024). A co se RF týče jasnej Eddie kterej chce zabránit záchraně Barryho mamky je moc namyšlenej chce tu moc kterou mu dává rychlost + pomsta za Iris která určitě skončí s Barrym :)

#61 hanys40
12.1.2015 | 22:48:50
hanys40

#60 DaMindži: Hej tak tvoje teorie se mi moc líbí vidíš na ten přístroj jsem úplně zapoměl ale stejně si myslím že nás ještě všechny překvapí a budeme čumět jak telalta na nová vrata :D

15.1.2015 | 21:31:06
leonidas 300

DC si vždy hrálo s cestováním časem to potvrzuje už první superman a vždy pokud jde o hrdiny a jejich budoucnost tak po každé mají nástupce příklad je komiksový Batman umřel už několikrát a vždy někdo převzal kápi netopýra ale nakonec se vrací Brus Wayne. Podobně to bude s Flashem. podle mého doktor Wells je Flash možná nástupce nebo sám Barry ale přišel o schopnosti buď během výbuchu urychlovače, urychlovače jenž měl za cíl vytvořit Flashe ale bez vedlejších lidi se schopnostmi a výbuch byl důsledkem sabotáže od Reverse Flashe, který netušil co způsobí což by fungovalo na základě paradoxu cestování v časem nebo je ztratil během souboje s Reverse Flashem kdy ztratil výru sám v sebe což by bylo podobné jako ztráta Barryho schopností nebo doktor Wells je jedním z DC oblíbenců a to agentů hlídajících časovou osu a jen dohlíží na správný průběh událostí a kostým si přinesl z budoucnosti aby se mohl po případě postarat o Reverse Flashe kdyby neslo vše správně. A Reverse Flash je buď přesně dle komiksů fanoušek Flashe se super schopnostmi a do minulosti cestoval v důsledku souboje s Flashem budoucím který se možná a to je další má teorie obětoval aby mu zabránil v dalším cestováním časem nebo obětoval jen své schopnosti pro dočasnou ochranu svého mladšího já čož by mohlo znamenat, že doktor Wells je opravdu budoucí Flash. A proč RFlash nezaútočil na Eddiho buď proto že je jeho potomek nebo se v Eddim vyklube v budoucnu v některé situaci schopnosti RFlashe.

#64 leonidas 300
20.1.2015 | 19:59:35
leonidas 300

#63 leonidas 300: jo a co se týče prstenu ty často ve zpracování mají agenti z budoucnosti které jim propůjčují schopnosti hrdiny a není důvod proč by dr. Wells ať jako agent budoucnosti nebo jako budoucí Barry ten prsten neměl a to ať si ho vytvořil nebo přinesl sebou a to že vraždí by znamenalo buď u DC častou krizi identity hrdiny nebo ze je nasazen z budoucna na ochranu časové linky nebo z budoucna pověřen.

20.1.2015 | 20:09:12
leonidas 300

#59 hanys40: tato Teorie nejvíce připomíná složitost některých událostí v comixech od DC a je i dobrou zápletkou pro serial ale žádnou z teorii nemůžeme 100% potvrdit ani vyvrátit protože scénáristé mohou vytvořit cokoli a také vysvětlit.

#66 leonidas 300
20.1.2015 | 20:18:11
leonidas 300

#65 leonidas 300: A příkladem scenáristické volnosti je serial Smallville kde se objeví v 10 řadách skoro všichni větší hrdinové a padouši od DC kromě hlavního universa Batmana

20.1.2015 | 20:22:05
leonidas 300

#25 Salamavonotai: tato poznámka přímo odpovídá zápletkám DC.

20.1.2015 | 20:28:37
mirasagan

Moje domněnka je asi taková že rozhodně Dr.Wells není Barryho starší já, ale kdo ví. Nejvíc se přikláním že RFlash je Dr.Wells ale dokud sem nečetl tenhle článek netušil jsem že by vtom mohl mít prsty i Eddy a stálé tomu nevěřím :)

#69 beny1000
21.1.2015 | 22:28:43
beny1000

#68 mirasagan:podle me dr wells bude flash z budoucnosti a ted jen tlaci na barryho aby mu pomohl zpet do budoucnosti pac sam se tam dostat nemuze neco mu brani mozna sam zoom – ted v poslednim dile pri rychlem behu zkolaboval tudiz usuzuji ze reverse ani zoom to nebude

2.2.2015 | 20:18:36
FireSnake

Podle mě je správná teorie o tom, že Flash cestoval do minulosti, aby zachránil své mladší já.

7.2.2015 | 20:30:34
Time Remnant

po 13. dílu se přikláním k teorii, že RF je Eddie Thawne. No má stejné přijmení ale to je pro mě jako vedlejší důvod. Hlavní důvod je, že ve 13. dílu když se Linda a Barry políbili, po tom, co snědl tu papriku tak tam byl závěr jak se na ně Iris dívá a bylo jasně vidět, že se jí to nelíbí…to podle mě znamená, že Barryho miluje a dřív nebo později od Eddieho odejde, což ho pochopitelně naštve. V tom se u Eddie začnou projevovat pozdější příznaky po výbuchu urychlovače částic.a on zjistí, že může cestovat v čase tak se vrátí aby zabil malého Barryho. No ale díky tomu přístroji co měl Sisco a Joe v domě kdy Barryho máma umřela starší Barry zjistí, že ta krev patří Eddiemu tak se nějak naučí taky cestovat časem (nejspíš díky běhání rychlejšímu než rychlost světla) a bude se ho snažit zastavit..Dokáže zachránit své mladší já a tak Eddie zabije jen jeho mámu

redaktor
11.2.2015 | 19:28:06
Kerol9

#19 anicka.nah: To je i moje šílená teorie, tak buď v klidu :D :D :D

18.2.2015 | 10:05:40
Pimster

Podle mě bude RF Eddie jinak je jeho postava v seriálu lehce zbytečná ale ohledně vracení se v čase a záchrana jeho matky dopadne jako v JL: Flashpoint paradox kdy záchrana jeho matky způsobila to že žádný Flash není, Batmanem není Bruce ale jeho otec, Superman je uzavřen v kobce bez slunce a amazonky válčí s atlanďany.

10.3.2015 | 17:50:09
majka147

Už keď som videla pilot som si myslela že Wells je Barryho staršie ja. ;) A celý čas sa mi to len utvrdzovalo že je to tak. A ešte k tomu tá podoba hercov Gustina a Cavanagha úplne mi to tak sedí. ;)

17.3.2015 | 15:21:50
skalloo

sranda že všetky teórie v tomto článku neboli správne, pretože reverse flash je nakoniec presne ten istý ako v komixe :) Eobard Thawne vzdialený pribuzny eddiho thawna..

19.3.2015 | 13:43:28
kemaaaaa

To není tak úplně pravda, protože hned první teorie řekla, že Dr. Wells je reverse flash, ale že je to moc okaté, tak to nerozváděli

19.3.2015 | 16:00:53
skalloo

tam je hlavne problém že všetci si mysleli že Eobard je eddie a tam bol problém :) každopádne bude to ešte zaujímave, možno to bude eddie z budúcnosti a „vzdiaelný príbuzný“ bola len možno hláška :D

19.3.2015 | 18:01:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E02: Mixed Signals

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Her0zzorr, @joyeux a @Xavik

Překlad sedí na verze The Flash 2014:

  • … S04E02 HDTV x264-LOL
  • … S04E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S04E02 1080p HDTV X264-DIMENSION
  • … S04E02 WEBRip x264-RARBG
  • … S04E02 720p AMZN WEB-DL ViSUM
  • … S04E02 1080p AMZN WEB-DL ViSUM

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Barry se po dlouhé době vrátí zpátky do Central City, ale nebude stejný jako dřív. Vztah mezi Ciscem a Gypsy pokračuje, ale stále mu něco překáží.

Nejlepší epizody čtvrté série

Narozeniny

Hlídejte si nás