The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Herec Grant Gustin prozradil, že chtěl, aby Barry zemřel ve finále seriálu

Herec Grant Gustin prozradil, že chtěl, aby Barry zemřel ve finále seriálu

Brzy započne poslední etapa seriálu The Flash, protože už třináctým dílem deváté série skončí celý seriál. Při této příležitost herec Grant Gustin prozradil, jaký konec si přál pro svou postavu.

4 4
26.4.2023

Třináctá epizoda letošní série bude posledním dílem pro celý seriál. Všechny pochopitelně zajímá, jak seriál skončí, nicméně se ve finále rozhodně nestane to, co si přál herec Grant Gustin. Ten svou verzi konce navrhl Ericu Wallaceovi, ale tvůrce ji nakonec zavrhl. A co že se na konci seriálu mělo stát podle herce Granta Gustina? Barry měl zemřít.

„Když jsem přemýšlel nad koncem seriálu, slyšel jsem teorie o tom, že by se Barry obětoval, aby i nadále existoval Zdroj rychlosti, a stal se bleskem, který na začátku seriálu udeřil do mladšího Barryho, který se stal Flashem. Tato teorie mi přišla vážně super. Já vlastně vždycky chtěl, aby Barry zemřel hrdinskou smrtí, ale tvůrce je zastáncem opačného názoru. Chce Barrymu a Iris věnovat šťastný konec. A když se tak dívám na tuto sérii, říkám si, že přesně tímto šťastným koncem to celé skončí,“ prozradil herec Grant Gustin.

(Měl by Barry zemřít, nebo se má dočkat šťastného konce? Foto: CW)

Vše opravdu směřuje k tomu, že Barry, Iris a všichni jejich přátelé povedou spokojené životy, nicméně teorie s Barryho smrtí nezní vůbec špatně. Každopádně by se v tomto ohledu konec zřejmě až moc podobal závěru seriálu Arrow, kde zemřel Oliver Queen.

Jaký konec byste přáli seriálu? Měl by dopadnout dobře, nebo se vám myšlenka Barryho smrti zamlouvá více?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /4

nighthunter

šťastným koncem bude ŽE to celé skončí,

#4 uranmorte
26.4.2023 | 15:35:35
Billy the Kid

i po smrti se může teoreticky vracet kde se mu zlíbí, takže jaká smrt :)

26.4.2023 | 16:48:06
Basim

To je to proč jde CW do sraček! Prej štastný konec s Iris kterou všichni nesnáší oni z toho seriálu o flashovi udělali totální babynec! Ani Flashovi nedovolí důstojné zakončení!

27.4.2023 | 10:11:11
uranmorte

#1 nighthunter: Přesně to mě napadlo. :-D

28.4.2023 | 7:32:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama