The Flash Na co se můžeme těšit v 13. - 15. díle?

Na co se můžeme těšit v 13. - 15. díle?

Na co se můžeme těšit v 13. - 15. díle?

Kvůli stíhání padoucha Cicady se Iris dostane do velkého nebezpečí, ze kterého ji bude muset dostat její dcera. Barry si bude hrát na kriminálníka, zatímco Cisco si začne se svou novou přítelkyní.

4 0
5.2.2019

13. Goldfaced

Datum premiéry: 5. února 2019

Barry a Ralph musí jít v přestrojení za kriminálníky na nelegální černý trh, kde chtějí získat zařízení, díky kterému zastaví Cicadu. Jakmile se ocitnou v místním podsvětí, tak jsou podrobeni morálním zkouškám, zatímco postupují hlouběji do kriminálního světa. Nakonec se musí rozhodnout mezi tím, zda spáchají zločin, nebo zda přijdou o zařízení potřebné k poražení jejich protivníka. Iris se snaží najít Cicadův úkryt, ale ocitne se v nebezpečné situaci.


14. Cause and XS

Datum premiéry: 12. února 2019

Poté, co se Iris ocitne ve velkém nebezpečí, jí běží Nora na pomoc. Barry dokončuje lék pro metalidi, a proto Cisco využije volna a rozhodne se jít s Kamillou na rande.

15. King Shark vs. Gorilla Grodd

Datum premiéry: 5. března 2019

Když gorila Grodd napadne Central City, tak se ve snaze ho porazit Barry a jeho tým spojí s nečekaným spojencem, King Sharkem. Když se do toho pustí, tak požádají o pomoc Dr. Tanyu Lamden, aby skrze ni pronikli k muži Shayi Lamdenovi, který se ukrývá uvnitř podoby žraloka.

Diskuze /4

Liquicity

Takže jsem se vlastně nic nového nedozvěděli :D

5.2.2019 | 19:58:02
Kometa

15. Název neznámý Datum premiéry: Zatím neznámé Popis dílu zatím neznámý. u článku co nás čeká 13–15 je toto hodně … úsměvný no :D

#3 Xavik
5.2.2019 | 20:08:15
Xavik

#2 Kometa: Vydávám to tak už pět let, jen poslední dobou si místní návštěvníci začínají stěžovat. Článek vydávám vždy pro nadcházející tři epizody, logicky to tedy musím vydat, i když ještě o jednom nebo dvou dílech nic nevíme. Až k tomu dílu vyjde info, tak článek aktualizuju. Je moc těžký tohle pochopit?

admin
5.2.2019 | 20:48:49
Lex Luthor

Kdo ví jestli nakonec vůbec použijí to zařízení, které se vydali získat. Xavik má pravdu takhle to vydává už dlouho musíte si zkrátka počkat až vyjdou popisky dalších epizod. Pak se aktualizují

5.2.2019 | 23:39:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E02: A Flash of The Lightning

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Na co se můžeme těšit v 1. - 3. díle?

Hned začátek šesté řady se bude hojně zaměřovat na blížící se krizi. Kromě toho by tým měl poznat nového Wellse a Ralph odhalí tajemství své rodiny.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás