The Flash Na co se můžeme těšit v 13. - 15. díle?

Na co se můžeme těšit v 13. - 15. díle?

Na co se můžeme těšit v 13. - 15. díle?

Kvůli stíhání padoucha Cicady se Iris dostane do velkého nebezpečí, ze kterého ji bude muset dostat její dcera. Barry si bude hrát na kriminálníka, zatímco Cisco si začne se svou novou přítelkyní.

4 0
5.2.2019

13. Goldfaced

Datum premiéry: 5. února 2019

Barry a Ralph musí jít v přestrojení za kriminálníky na nelegální černý trh, kde chtějí získat zařízení, díky kterému zastaví Cicadu. Jakmile se ocitnou v místním podsvětí, tak jsou podrobeni morálním zkouškám, zatímco postupují hlouběji do kriminálního světa. Nakonec se musí rozhodnout mezi tím, zda spáchají zločin, nebo zda přijdou o zařízení potřebné k poražení jejich protivníka. Iris se snaží najít Cicadův úkryt, ale ocitne se v nebezpečné situaci.


14. Cause and XS

Datum premiéry: 12. února 2019

Poté, co se Iris ocitne ve velkém nebezpečí, jí běží Nora na pomoc. Barry dokončuje lék pro metalidi, a proto Cisco využije volna a rozhodne se jít s Kamillou na rande.

15. King Shark vs. Gorilla Grodd

Datum premiéry: 5. března 2019

Když gorila Grodd napadne Central City, tak se ve snaze ho porazit Barry a jeho tým spojí s nečekaným spojencem, King Sharkem. Když se do toho pustí, tak požádají o pomoc Dr. Tanyu Lamden, aby skrze ni pronikli k muži Shayi Lamdenovi, který se ukrývá uvnitř podoby žraloka.

Diskuze /4

Liquicity

Takže jsem se vlastně nic nového nedozvěděli :D

5.2.2019 | 19:58:02
Kometa

15. Název neznámý Datum premiéry: Zatím neznámé Popis dílu zatím neznámý. u článku co nás čeká 13–15 je toto hodně … úsměvný no :D

#3 Xavik
5.2.2019 | 20:08:15
Xavik

#2 Kometa: Vydávám to tak už pět let, jen poslední dobou si místní návštěvníci začínají stěžovat. Článek vydávám vždy pro nadcházející tři epizody, logicky to tedy musím vydat, i když ještě o jednom nebo dvou dílech nic nevíme. Až k tomu dílu vyjde info, tak článek aktualizuju. Je moc těžký tohle pochopit?

admin
5.2.2019 | 20:48:49
Lex Luthor

Kdo ví jestli nakonec vůbec použijí to zařízení, které se vydali získat. Xavik má pravdu takhle to vydává už dlouho musíte si zkrátka počkat až vyjdou popisky dalších epizod. Pak se aktualizují

5.2.2019 | 23:39:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Sedmá série

Pokračování se tentokrát dočkáme o něco později. Vše podstatné o premiéře sedmé řady si můžete přečíst v našem článku

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás