The Flash
89/100 - 553×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Poslední sezóna
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Osmá série odstartuje pěti crossoverovými epizodami

Osmá série odstartuje pěti crossoverovými epizodami

Letos na podzim nás čeká začátek osmé série, který stanice CW chtěla pro diváky pořádně zpestřit. Údajně se totiž dočkáme hned několika crossoverů.

5 6
2.6.2021

Před nějakou dobou stanice CW potvrdila, že osmá řada začne už letos na podzim. Prozatím není jasné, kolika dílů osmé série se letos ještě dočkáme, nicméně je pravděpodobné, že půjde o menší množství, než na které jsme zvyklí. Místo obvyklých devíti bychom se tak mohli dočkat například pěti.

Právě s prvními pěti epizodami je spojena jedna novinka, kterou nedávno oznámil ředitel stanice. Ten se rozhovořil o tom, že součástí prvních pěti dílů osmé řady budou komiksoví hrdinové z jiných seriálů, které se vysílají na stanici CW. Podle všeho nepůjde o plnohodnotné crossovery, ale jednotlivé díly rozhodně budou mít crossoverový nádech.

(Flash spojí své síly hned s několika hrdiny. Foto: CW)

Prozatím to vypadá na to, že se v každé z prvních pěti epizod objeví jeden hrdina z jiného seriálu, který bude spolupracovat s Flashem. Ředitel stanice neodhalil, které postavy by do seriálu mohly zavítat, ale herec Cress Williams, představitel Jeffersona Pierce neboli Black Lightninga, komunikuje s tvůrci seriálu o tom, že by si v osmé řadě zahostoval.

Zbytek hostujících hrdinů prozatím představuje velkou neznámou. Ve hře jsou pochopitelně postavy jako John Diggle, Kara Danvers, Ryan Wilder či spousta dalších, ale teoretizovat nad tím, kdo by se v osmé řadě mohl objevit, prozatím nemá moc velkou cenu.

Zdroj článku: EW

Diskuze /10

Bruce.Kent

Chci vidět poslední setkání mezi Barrym a Karou.

2.6.2021 | 14:17:56
Buboflies

Ani sa necudujem, Flash uz davno nie je to, co byval a ledva-ledva melie tuto sezonu…

2.6.2021 | 18:23:26
Lex Luthor

Taky bych chtěl vidět Barryho a Karu ti dva spolu jsou super a kdyby se to vyplnilo podle obrázku tak by to taky ušlo uvítal bych Sáru asi i Jeffa mohl by se zapojit i nováček Superman mohli bychom vidět v jednom dílu Flashe jejich pověstný závod kolem Země.

2.6.2021 | 18:25:39
Basim

To né Black Lightning se vrátil :( Si vemte, že ho nacpou do seriálu Painkiller. Já bych jim nejradši sebral licenci. Ten Black Lightning tam bude úplně zbytečný.

2.6.2021 | 20:25:44
Stardos

Nenacpou ho do Painkillera, protože Painkiller ani nebude :) CW ho neobnovila. Takže já si myslím, že by se Painkiller snad mohl objevit ve Flashovi

#6 Basim
2.6.2021 | 20:39:31
Basim

#5 Stardos: Ale Painkillera už ho potvrdili, to bude jejich nový seriál ze stanice CW. V Black Lightningovi to bylo napsané.

#7 -Skinner-
2.6.2021 | 21:27:01
-Skinner-

#6 Basim: Painkiller seriál nebude. Už v máji to potvrdili.

3.6.2021 | 21:41:33
Lex Luthor

taky jsem bohužel viděl na facebooku článek, že to zrušili bohužel Painkillera potkal asi stejný osud, jako Green Arrow and the Canaries

3.6.2021 | 23:11:41
Karotka

Flash ztrácí už dlouhou dobu, hodně mě bavil Elongedman, ale toho vyhodili, takže čekám kdy tento seriál bude ukončen.

4.6.2021 | 8:00:46
Basim

A co Bažináč? Myslíte, že ho budou chtít obnovit? Vzhledem k tomu, že je asi nejsledovanější seriál Superman a Lois. Podle mě další rok zruší jenom Legends of Tomorrow.

4.6.2021 | 20:30:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E07: Wildest Dreams

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 4. - 6. díle?

Na co se můžeme těšit v 4. - 6. díle?

Nadcházející epizody nabídnou první výrazný střet s Red Death. Kromě toho město zasáhne vlna nešťastných událostí.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama