The Flash Rozhovor se scenáristy Aaronem a Toddem Helbingovými

Rozhovor se scenáristy Aaronem a Toddem Helbingovými

Rozhovor se scenáristy Aaronem a Toddem Helbingovými

Nová časová osa zajímá všechny fanoušky seriálu The Flash, a proto se objevuje čím dál více rozhovorů o tom, na co se můžeme těšit ve třetí řadě. My vám přinášíme přeložený rozhovor s bratry Helbingovými, scenáristy seriálu The Flash.


22 0
25.8.2016

Co nás nejvíce šokuje v premiérové epizodě?

Todd Helbing: Myslím, že vás nejvíce šokuje Joe.
Aaron Helbing: Myslím, že vás nejvíce šokuje Caitlin. Myslím, že je to skvělé. Zbožňuji ji.
Todd Helbing: Je to zábava, protože taky přijde šok na dvou zcela jiných úrovních. Uvidíte, že jde o zcela jiný svět, podobný Zemi 2. Je to stejný svět, ale jiný. Nepřijde vám, že sledujete jiný seriál.


Jak rozdílné jsou naše oblíbené postavy ve Flashpointu?

Todd Helbing: Řekl bych, že tak, jak jsou rozdílní jejich dvojníci na Zemi 2. Cisco Ramon pracoval ve S.T.A.R. Labs, které však už neexistuje. Dělal to proto, aby zastavil metalidi. Nyní je z něj boháč, kterému je všech u pr***e, takže bych řekl, že se trochu změnil.
Aaron Helbing: Caitlin je stále doktorka, Joe je pořád detektiv a Iris je i nadále reportérka. Cisco je pravděpodobně ten, který se nejvíce vychýlil z kurzu. A pak je tu ještě Kid Flash.

Řekněte nám něco o Kid Flashovi.

Todd Helbing: Je skvělý! Mohli jste ho vidět už v traileru. Je na tom skvělé to, že můžeme vidět dalšího rychlíka na kladné straně. Je jako mladší Barryho verze. Zatímco byl Barry takový nešika, který si byl ve všem nejistý, tak Wally takový vůbec nebyl. Závodil s auty, pracoval na sobě, byl pánem domu… Takový postoj jsme mu dali jako superhrdinovi a je to skvělé.

Jak časová linka ovlivní ostatní seriály?

Aaron Helbing: Nejvíce ovlivní Digglea.
Todd Helbing: Supergirl je na jiné Zemi, tu to neovlivní. A Legendy, ty cestují časem. V crossoverech do sebe všechno zapadne.

Objevila se tu kritika k tomu, že první dvě řady měly podobného hlavního padoucha. Co si budou fanoušci myslet o padouších třetí řady?

Aaron Helbing: Doctor Alchemy není rychlík. Je to takový alchymista, který dokáže měnit věci. Je to fakt padouch!
Todd Helbing: V první řadě byl Eobard Thawne, který měl jasno v tom, co musí udělat. Ve druhé řadě byl Zoom typem chaotického padoucha. Ale ve třetí sérii tu bude Doctor Alchemy a další rychlík. Bude tu hodně psychologických aspektů, které budou mít na Barryho vliv takovým způsobem, jaký nikdo nebude očekávat.
Aaron Helbing: Barry na to není připraven. Barry a jeho tým nejsou připraveni na to, čemu budou čelit.

A měli by být připraveni?

Todd Helbing: To si bude Barry myslet. Vše se však otočí a nakope mu to zadek.

Zdroj článku: E! Online; Foto: CW

Diskuze /17

Es

Já chci jako hlavního padoucha rychlíka, žádného alchymistu! :-D

#15 ksanzi10
25.8.2016 | 14:06:57
I Like Al Sah-Him

A ja chcem aby to už konečne začalo :D :D A aby aj Barry na sebe zamakal :p

25.8.2016 | 18:42:01
Time Remnant

Vždyť pokud by byl ve flashpointu navždycky a nikdy sám sebe nezastavil jak zachraňuje svoji mámu tak by se mělo změnit úplně všechno ne? A pokud se zastaví tak by se zase nemělo změnit nic. Vysvětlí mi někdo v čem se pletu?

#7 Wotf
redaktor
25.8.2016 | 21:16:43
I Like Al Sah-Him

Ono ak tam Barry zostane tak príde o spomienky, ale ak to zmení zasa späť, bude mať možno nejaké nové skúsenosti ktoré by mohol využiť :D Ale podľa komixu by mal pri tom Flashpoint paradoxe stratiť schopnosti a to by bol v prdeli :D

25.8.2016 | 21:31:42
Stardos

Flashpoint ovlivní Digglea : Že by z něho byl Cyborg, když už mají Supermana? :D Ale ne, místo dcery bude mít syna

25.8.2016 | 21:43:05
Kennymcc

Ted kdyz se tu mluvi o tech svetech a Zoomovi a RF, me tak probehlo hlavou, jak Zoom rikal, ze cestoval mezi mnoha svety a narazil na Jaye. Bych se divil, ze by se nikdy nepotkal s RF a nedali by si navzajem poradne pres hubu :) Ovsem vice me zarazi, ze Zoom nebyl nikdy schopen se dostat na E-1, kdyz mohl cestovat mezi mnoha svety jak tvrdil a prinesl si Jaye :) Takhle musel cekat az se otevre dira na E-1, haha :) Rekl bych dalsi mensi nedomyslenost ve scenari :D

25.8.2016 | 23:26:47
26.8.2016 | 1:21:34
KteroS

„A měli by být připraveni?“

„Todd Helbing: To si bude Barry myslet. Vše se však otočí a nakope mu to zadek.“-Really už zase mu nakopou zadek… proč prostě Barry vždy dostane na prdel a nikdy nemůže něco udělat… prostě např. teď už na konci 2.série bylo vidět, že Barry už není tak pomalý a tak nejistý jako na začátku a také, že je o dost rychlejší, ale teď už zase dostane na prdel to vážně ? Prostě vždy Barry dostane na prdel a nikdy nemůže rozdat také pár ran… zajímalo by mě kdy bude tak rychlý jako je v komiksech, protože se mi zdá, že je furt a furt někdo rychlejší než Barry… :)

#9 Es #13 Kennymcc
26.8.2016 | 2:49:36
Es

#8 KteroS: To je jedna z věcí, které se mi nelíbily na posledních dílech… Ale dopustili totéž i v Arrow :-/. Jinak mě absolutně nenapadá, v čem a jak by to mohlo ovlivnit Digglea :-D.

#13 Kennymcc
26.8.2016 | 8:11:50
Time Remnant

Kurva lidi tak buď mi jen něco uniká nebo vůbec nechápu cestování časem. Měl jsem za to, že ikdyž v seriálu zřejmě bude mít schopnosti tak že se stejně nikdy nepotká s Arrowem, Supergirl atd. jelikož nikdy nespolupracoval se Star Labs. Kdyby se teda i třeba v posledním dílu vrátil a zastavil sám sebe jak zachraňuje svoji mámu tak by se teda měla celá časová linka vrátit do normálu a pak by to zase nemělo ovlivnit nikoho. Vysvětlí mi někdo PROSÍM v čem se **** pletu?

#11 Rauner
redaktor
26.8.2016 | 10:24:49
Rauner

#10 Time Remnant: Flashpoin je v podstatě nová paralelní časová linka stejně jako to na co jsme se do teď 2 sezóny dívali kvůli tomu co změnil RF. Někteří to tu už psaly Barry by neměl mít schopnosti a postupem času by měl přijít i o vzpomínky aspoň tak to bylo v komikse. Scenáristi šli ale jinou cestou a tak to trochu komplikují. Ale ohledně Supergirl je to jednoduché ta je v jíném vesmíru a ten to neovlivní a jelikož Berry má vzpomínky tak nebude žádná změna. Ohledně Arrowa bůh ví jak to vymyslí.

#12 Time Remnant
26.8.2016 | 11:26:05
Time Remnant

#11 Rauner: ok díky. Zkrátka počkám a uvidím jak to s tím Arrowem vymyslí :)

redaktor
26.8.2016 | 13:14:14
Kennymcc

#8 KteroS:
#9 Es: Netvrdim ze by se nektere veci nedaly v serialu udelat lepe, ale chtit aby byl Barry nejrychlejsi ze vsech, aby byl bezchybny a ja nevim co vsechno, je naprosto hloupe. To mi pak vysvetli o cem bys chtel jako aby ten serial byl??? V kazdem dile by Barry kazdeho hned chytil a hodil do vezeni, bez zvlastni namahy, jooo to by byla zabava, od prvniho az do 23. dilu :D Fakt dekuju, ale predpokladam ze toto by asi nikdo nechtel. Je treba nejdrive trosku myslet, nez clovek vypudi nejake podivne „moudro“ :)

26.8.2016 | 15:23:02
Zdenek123

Pánové a dámové co když to plánujou tak, jestli si pamatuje te když se Barry chtěl poprvé vrátit v první sérii a jeho budoucí jáá… ho zastavilo co když to takhle bude. Jinak nevím jak by jich tam mohli pléct tolik těch Barryuuu. :D doufám že to tak bude :)

#16 Baltik #17 Time Remnant
26.8.2016 | 18:58:41
ksanzi10

#1 Es: ten bol tiež v predchádzajúcom serialy the Flash, asi sa inšpirovali.

26.8.2016 | 23:29:04
Baltik

#14 Zdenek123: Barryuuu :D :D

27.8.2016 | 20:09:48
Time Remnant

#14 Zdenek123: Jo to mě taky napadlo už dřív. Barry bude cestovat na konci flashpointu zpátky do minulosti a zastaví sebe jak zastavuje RF a tím pádem bude časová linka stejná jako do konce 2. série a ve dveřích se objeví Barry, který tam cestoval na konci 1. série a Barry co právě zastavil sebe před vytvořením flashpointu si ho všimne a ukáže mu aby to nedělal :) Řekl bych, že je dost možný že to tak bude

redaktor
28.8.2016 | 15:03:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás