The Flash
89/100 - 547×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Jesse L. Martin (Joe West), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Kayla Compton (Allegra Garcia), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Warneři uvažují nad prodejem stanice CW

Warneři uvažují nad prodejem stanice CW

Svět televizních seriálů se neustále vyvíjí, a tak se musí vyvíjet i stanice a streamovací služby s nimi spojené. Jeden nečekaný vývoj byl nedávno prozrazen o stanici CW.

10 2
7.1.2022

Stanice CW už zřejmě nepředstavuje pro společnost WarnerMedia nijak cenný majetek, a tak prý aktuálně přemýšlí nad tím, zda ho neprodá. Nejdříve to bylo naznačeno generálním ředitelem stanice Markem Pedowitzem, který prozradil, že společnosti, které vlastní stanici CW, přemýšlí nad správným směrem, kterým se v budoucnu v souvislosti s touto stanicí vydají.

Aktuálně sice není nic jisté, ale zahraniční novináři uvádějí, že oním správným směrem bude prodej celé stanice. Podle všeho se mezi hlavními zájemci o stanici nachází americký televizní gigant Nexstar, ale prý jde prozatím o pouhé spekulace. Neví se ani to, jak by tento prodej měl přesně proběhnout – hodlají Warneři prodat většinovou část společnosti, nebo rovnou celou?


(Stanice CW je aktuálně nejznámější díky svým komiksovým seriálům. Foto: CW)

Ani se neví, co by se se stanicí stalo, kdyby přešla pod jiného majitele. Jaký obsah tu bude vznikat, zůstanou stanici práva na komiksové seriály ze světa DC Comics? Kvůli tomu je nejistá budoucnost prakticky všech projektů, které se na stanici nacházejí, ale je třeba počítat s tím, že kdyby mělo dojít k prodeji, došlo by k němu zadlouho, takže budoucnost všech seriálů v tuto chvíli není v ohrožení.

A jaký má společnost důvod k prodeji stanice? Podle všeho nebyla stanice CW nikdy pořádně výdělečná. Tak tomu bylo prakticky už od roku 2006, kdy vznikla sloučením stanic The WB a UPN. Lepší doba nastala ve chvíli, kdy se její seriály začaly poskytovat Netflixu, nicméně nyní, kdy Warneři preferují dostupnost svých seriálů na streamovací službě HBO Max, výdělky opět klesly.

Zdroj článku: „Winter is Coming“: https://winteriscoming.net/…sell-the-cw/; Zdroj anotačního obrázku: CW

Diskuze /13

Lex Luthor

Ani se nedivím, že CW moc nevydělává seriály z Arrowverse jedou podle zajeté šablony a je to vyloženě propaganda a nenávist vůči bílejm a heterosexuálním promiňte jinak už to říct nemůžu jediná světlá vyjímka je Superman a Lois. Jestli se i další seriály krom Arrowverse vysílají ve stejném stylu tak se nedivím, že to má nízkou sledovanost, stanice málo vydělává a zvažuje se prodej tipnu si, že Arrowverse tu bude asi tak ještě pět let a pak se začne postupně ukončovat jestli nezmění směr, nebo se v nejlepším nepřesune pod jinou stanici.

#3 DiceCze #4 Stardos
7.1.2022 | 13:22:10
-Skinner-

Vraj CW už roky nie je zisková. Ale aj tak je čas tie seriály ukončiť. Arrowverse by už mal skončiť. Dať každému seriálu 1 sériu na ukončenie. A komiksovu tvorbu presunúť na HBO Max.

7.1.2022 | 13:33:42
DiceCze

#1 Lex Luthor: Není se zač omlouvat, já se ti pod to podepisuji .)

#6 Lex Luthor
7.1.2022 | 13:49:13
Stardos

#1 Lex Luthor: Já se pod tohle naopak nepodepíšu. Je to pořád dokola; pokud seriál vyloženě nebude heterosexuální a bílý, vždy se najde někdo, kdo bude mít tento problém. Je jedno, zda to bude hlavní postava nebo postava v pozadí, a je jedno, zda to bude jediná postava, vždy někdo přijde s podobným tvrzením. Já mohu souhlasit s tím, že CW má seriály, kde násilně dávají tyhle postavy, například Riverdale a Supergirl, nicméně to nesouvisí s nějakou propagandou a nenávistí :D Málokdy to souvisí s nějakou nenávistí a propagandou; problém je trošku jinde

Navíc CW nebyla nikdy zisková. Ani jejich největší hity, které mají do zmíněné „propagandy“ a „nenávisti“ daleko, a nemají šablonovou předlohu, nebyly výdělečné. CW vydělávala jen streamováním exkluzivních seriálů jako Flash nebo Dynasty, pričemž ani to nebylo bůh ví jak profitové; navíc odstoupení od Netflixu je taky dodělalo. CW je rovněž jen snad v Americe a ještě k tomu je zdarma. Těch důvodů je tam spousta, kvalita a ty zmíněné problém nikdy nebyly

7.1.2022 | 14:07:54
Basim

A co se stane se Stargirl?

7.1.2022 | 16:53:43
Lex Luthor

#3 DiceCze: Díky aspoň nejsem sám

#9 Basim
7.1.2022 | 17:20:48
František Lukeš

Jen mě teď napadlo, proč teda rovnou cw seriály nejdou i na HBO pokud je to teda možné. Sledovat Flashe na HBO by bylo lepší. Je tam stejně už Batwoman a Stargirl…

#8 Basim
7.1.2022 | 17:22:40
Basim

#7 František Lukeš: A Superman a Lois Ale chci aby to prodali! Už se to psalo dříve ale uvidíš devátá série flashe potvrzena a čtvrtá batwoman také. Legendy asi už ukončí. U flashe totiž plánovali tvůrci devět řad.

8.1.2022 | 16:37:59
Basim

#6 Lex Luthor: Stojím při tobě máš úplnou pravdu! A to samí se stane brzo se zaklínačem.

#10 Derfel Cadarn
8.1.2022 | 16:39:56
Derfel Cadarn

#9 Basim: hmmm tak to Tě připravím na katastrofu lidstva…Ciri má v knížce vztah s holkou :-D

#12 -Skinner-
9.1.2022 | 22:17:23
RagnarokCzD

Jako … Představa že by se CW prodalo … včetně práv na DC seriály … je docela zajímavá. :D Už jen proto, že by to potenciálně otevíralo dveře ke crossoverům mezi DC a Marvelem … :D

Podle mě by po tom Disney rozhodně skočil, Spider-man teď ukázal, že spolupráce s dalším studiem dokáže bejt kurevsky výnosná, pokud se udělá správně. :D

#12 -Skinner-
9.1.2022 | 22:32:03
-Skinner-

#10 Derfel Cadarn: Pokiaľ to nie sú dvaja chlapi tak mu to nevadí. :D

#11 RagnarokCzD: Tie postavy myslím vlastní Warner. A pri predaji štúdia by tie seriály buď skončili alebo by sa presunuli niekde inde. Ale CW určite nemôže predať práva na postavy ktoré nevlastní.

#13 Basim
9.1.2022 | 22:52:56
Basim

#12 -Skinner-: Svatá pravda

10.1.2022 | 23:36:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E15: Into the Still Force

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Hlavní zápletka osmé řady je nyní u konce, a tak nastal čas na několik epizodních příběhů. Ty se zaměří především na Barryho.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama