The Flash Sara Lance

Sara Lance

Sara Lance

Oživlá vražedkyně, která je nyní kapitánkou Legend.

Sezóny 3
2016 - 2019

Sařin život začal poměrně nevině, narodila se ve Starling City, byla dcerou místního policisty, měla sestru Laurel a tak nějak chodila s místním playboyem Oliverem Queenem. Její život se však obrátil naruby ve chvíli, kdy se s Oliverem plavila po Tichém oceánu. Loď havarovala a Sara se ztratila během nehody, přičemž se znovu setkala s Oliverem na opuštěném ostrově, kde údajně zemřela.

Ve skutečnosti však byla celou dobu naživu, přidala se k Lize zabijáků, stala se z ní profesionální vražedkyně a po pěti letech se objevila ve Starling City jako Canary. Ani zde ji však nepotkalo nic příjemného, Sara totiž zemřela kvůli Malcolmu Merlynovi. Její sestra Laurel však byla odhodlaná ji zachránit, a proto ji rok po její smrti oživila za pomoci Lazarovy studny.


Brzy poté se Sara nechala najmout jistým Ripem Hunterem do skupiny, jejíž členové si říkají Legendy. Zde Sara konečně našla své místo, přijala roli vůdkyně a přirozenou cestou se z ní stala kapitánka celé lodi. Sara proto nyní představuje tu nejdůležitější složku týmu, přičemž často létá na pomoc svým spojencům.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E09: Timeless

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit ve 10. - 12. díle?

Zápletka se Zdroji pomalu směřuje ke svému konci, zatímco Cisco a Kamilla jsou rozhodnuti opustit Central City. Co všechno nás čeká v dalších třech dílech?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás