The Last of Us
88/100 - 123×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

S01E06: Kin

S01E06: Kin

Poté, co nedbají rad místních obyvatel, se Joel a Ellie vydávají hlouběji do nebezpečného území a hledají Světlonoše a Tommyho.

20.2.2023
841 000
59 minut

Info

Režie: Jasmila Žbanić
Scénář: Craig Mazin

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon

Uvnitř epizody:

Thumbnail Play icon

Podcast epizody:

Thumbnail Play icon

Foto: HBO MaxHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
medojed

Dobré, dávám plný počet.

6.3.2023 | 10:39:29
F_mishka

Mne se dil libil moc a kdyz čtu komentáře, tak jsem ráda,ze neznam hru :-)

26.2.2023 | 20:54:57
LeonVI

Už si chodím číst jen komenty, minulý díl jsem nedokoukal. :) Jeden z mála seriálů, na které jsem se těšil a už první série mi nesedí, škoda :)

23.2.2023 | 17:26:17
Dragon94

Trhá mi srdce když vidím ty úžasné kulisy, lokace, velmi dobrý scénář,slušné herecké výkony a všechno to s čím si tvůrci dali tolik práce, aby to bylo vypiplané téměř k dokonalosti.. A pak tak odfláknou i to absolutní minimum akce, které do seriálu dají. A přitom v předloze je spoustu ikonických, dynamických a originálních akcí, které v seriálu velice výrazně chybí. Někdo může namítat, že TLOU není hlavně o akci.Já si ale myslím, že akce je stejně důležitou součástí jako všechno ostatní.A díky tomu,že se ji tvůrci tak vyhýbají,osekávají ji nebo dokonce ji odfláknou jako v případě Joelova zranění,nám tu chybí spoustu scén kde se Joel musel spoléhat na Ellie, že ho z něčeho dostane (Billova past, zranění),nebo kde s ní musel spolupracovat a věřit ji, že ho zvládne krýt.Tím pak trpí i příběh

23.2.2023 | 14:13:43
RagnarokCzD

Jako mě se to líbilo, uteklo to rychle, nic mě nenaštvalo, … takovej trabant no … svoji práci udělá, ale nenadchne.

Jediný co mě mrzí je, že po skončení epizody vlastně nějak ani nevim co se v ní dělo … Joel si může odškrtnout jednu věc ze seznamu co potřeboval udělat, ale jinak? O_o V podstatě kdyby se všechno kromě posledních asi pěti minut vystřihlo, tak bych si toho asi nevšim.

22.2.2023 | 22:33:32
Zin-Azshari

Šlo to, ale nic extra

22.2.2023 | 22:10:29
Haras

Čekal jsem více akce a taky tam chybělo par super pasáží ze hry což je škoda. Ale díl to nebyl vůbec špatný.

22.2.2023 | 19:35:51
4391

Opět super díl ;-) Jen už mě trochu ale irituje, jak Ellie furt mluví sprostě, i když se to zrovna nehodí. Nevím, jestli to dělá i ve hře, ale tady mi přijde, že to zkazilo emotivní dopad u pár scén… ale třeba to tak působí jen na mě. I tak je to na plný počet.

22.2.2023 | 17:36:19
BohemianBrewer

Jak to tak čtu tak bych měl být rád, že jsem nehrál hru…nebo spíše, že nejsem povrchní a nesrovnávám nesrovnatelné ? Upřímně nechápu proč by měli filmy do puntíku odpovídat knižním předlohám nebo naprosto přesně kopírovat historické události(pokud nejde o dokument samozřejmně). Za mě paráda jen naprostý diletant tomu může dát 1 hvězdu ,tedy pokud hodnotí trochu objektivně. Za mě skvělý díl.

22.2.2023 | 14:31:57
blatotlacka

Hm,stává se z toho obyčejná nezajímavá road movie (sice v nádherných herních scenériích) ale nudná. Jedny z nejlepších lokací – elektrárna a zejména pak univerzita – úplně promrhaly svůj potenciál ze hry (na super duper nabušenou horrorovou akci). Joelovo zranění (původ) vysloveně zklamalo (narozdíl od originálu). Dám tomu ještě šanci, doufám že teď nás čeká DLC, tzn Ellie se bude starat o Joela a promenádovat se po obchoďáku včetně flashbacků z dětství. (Včetně masek z hračkářství, doufám :D). Jestli zabijou i tohle, IMHO zabijou celý seriál. A to se to tak dobře rozjelo ze začátku. Škoda přeškoda.

22.2.2023 | 12:53:47

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama