The Last of Us
88/100 - 123×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Maria Miller

Maria Miller

Přeživší v postapokalyptické Americe, kterou zpustošila mozková infekce Cordyceps, a manželka Tommyho.

Sezóny 1
2023 -

Před vypuknutím epidemie mozkové infekce způsobené Cordycepsem pracovala Maria jako asistentka okresního prokurátora v Omaze ve státě Nebraska. Dne 3. dubna 2000 se po porodu syna Kevina stala matkou a jako koníčka si vybrala stříhání vlasů. Pouhé tři dny po vypuknutí epidemie, 29. září 2003, Kevin za neznámých okolností zemřel.

V roce 2016 Maria s hrstkou dalších lidí založila komunitu v Jacksonu ve Wyomingu. Byla zvolena do funkce členky rady komunity. Později přijala Tommyho Millera, za kterého se později provdala a čekala s ním dítě. Tommy jí prozradil svou historii se Světlonoši a to, jak se spolu se svým bratrem Joelem dopouštěl strašlivých zločinů, aby přežil apokalypsu. Maria mu jeho minulé činy odpustila, provdala se za Tommyho a do roku 2023 s ním čekala dítě. Tommy také Marii řekl o Joelově zesnulé dceři Sarah, což ji přimělo přidat dívčino jméno a datum úmrtí na památník v domě dvojice.

Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama