The Last of Us
87/100 - 115×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

James

James

Starší člen skupiny přeživších kanibalů vedené Davidem.

Sezóny 1
2023 -

James přežil epidemii mozkové infekce způsobené Cordycepsem. Dostal se do karanténní zóny v Pittsburghu, ale nakonec ji v roce 2017 opustil poté, co se zhroutila v důsledku konfliktu mezi FEDRou a Světlonoši. Po opuštění zóny se spojil s bývalým obyvatelem Davidem a připojil se k jeho skupině přeživších. Věřil v Davidovu víru, že je může dovést do bezpečí tím, že bude následovat křesťansky inspirovanou formu náboženství. V průběhu let se usadili na mnoha místech, ale byli napadáni nájezdníky, což je nakonec vedlo k tomu, že se někdy před létem roku 2023 usadili v izolovaném letovisku Silver Lake v pohoří Colorado. James se s Davidem sblížil a stal se jedním z jeho nejvěrnějších následovníků.

V zimě toho roku hluboký sníh a nedostatek zvířat k lovu vedly Davida k rozhodnutí, že se skupina musí uchýlit ke kanibalismu, aby přežila. James, jako jeden z Davidových nejbližších stoupenců, byl do toho zasvěcen, přičemž se spolupodílel na Davidových akcích, při nichž zabíjel lidi a porážel je k jídlu. Během této zimy byl Alec zavražděn „šílencem“, který cestoval s malou holčičkou. James se chtěl těmto lidem pomstít za to, co udělali.

Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E00: Making The Last of Us

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Reklama

Nepřehlédněte

Seriál The Last of Us dostává druhou řadu

Seriál The Last of Us dostává druhou řadu

Je to neuvěřitelné za tak krátký čas, ale je to tak. Z HBO se rozhodli, že si seriál po tak velkém úspěchu zaslouží dostat druhou řadu. Něco, o čem spekulovali tvůrci a herci, se stává realitou. Máte z této novinky radost? Jak se vám zatím seriál líbí?

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama