The Last of Us
88/100 - 122×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

The Last of Us Part II (2020)

The Last of Us Part II (2020)

Hra se odehrává pět let po The Last of Us a zaměřuje se na dvě hratelné postavy v postapokalyp­tickém USA, jejichž životy se prolínají: Ellie, která se po tragédii vydává na pomstu, a vojačku Abby, která se zaplete do konfliktu mezi její milicí a náboženským kultem.

1.2.2021

Základní informace

Originální název: The Last of Us Part II
Datum vydání: 19. června 2020
Platformy: PlayStation 4
Žánr: Postapokalyptický survival horor
Vývojář: Naughty Dog
Režiséři: Neil Druckmann, Anthony Newman, Kurt Margenau
Scenáristi: Neil Druckmann, Halley Gross

Oficiální synopse

The Last of Us Part II je akční dobrodružná hra z roku 2020 vyvinutá společností Naughty Dog a publikovaná společností Sony Interactive Entertainment pro PlayStation 4. Vše je zasazeno pět let po první hře The Last of Us (2013) a hra se zaměřuje na dvě hratelné postavy v post-apokalyptickém USA, jejichž životy se prolínají: Ellie, která se vydává na pomstu poté, co utrpěla tragédii, a Abby, vojačka, která se zaplete do konfliktu mezi jejími milicemi a náboženským kultem. Tato hra se hraje z pohledu třetí osoby a umožňuje hráči bojovat s lidskými nepřáteli a kanibalskými bytostmi podobnými zombie pomocí střelných zbraní a improvizovaných zbraní.

Zdroj: HBO

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama