The Last of Us
88/100 - 95×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Pedro Pascal (Joel Miller), Merle Dandridge (Marlene), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller), Anna Torv (Tess Servopoulos), Gabriel Luna (Tommy Miller)

The Last of Us (2013)

The Last of Us (2013)

Tato hra, odehrávající se v postapokalyp­tických Spojených státech, vypráví příběh přeživších Joela a Ellie, kteří společně pracují na přežití své cesty na západ napříč zbytkem země, aby našli možný lék na moderní houbový mor, který téměř zdecimoval celou lidskou rasu.

2.2.2021

Základní informace

Originální název: The Last of Us
Datum vydání: 14. června 2013
Platformy: PlayStation 3, PlayStation 4
Žánr: Postapokalyptický survival horor
Vývojář: Naughty Dog
Režiséři: Bruce Straley, Neil Druckmann
Producent a scenárista: Neil Druckmann

Oficiální synopse

The Last of Us je akční dobrodružná hra z roku 2013 vyvinutá společností Naughty Dog a publikovaná společností Sony Computer Entertainment. Hráči ovládají Joela, pašeráka, který má za úkol doprovázet dospívající dívku Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. The Last of Us se hraje z pohledu třetí osoby. Hráči používají střelné zbraně a improvizované zbraně, aby se bránili před nepřátelskými lidmi a kanibalskými tvory infikovanými mutovanou houbou rodu Cordyceps. V režimu online pro více hráčů se až osm hráčů zapojuje do kooperativní a konkurenceschop­né hry.

Diskuze /1

Gaffík

Jasně, postavy ze hry a ze seriálu si nesedí, ale: Harry měl mít zelené oči a ne modré, Hermiona měla mít obrovské řezáky, Hagrid měl mít přes tři metry… Taky jsme si zvykli..

13.2.2023 | 0:59:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E00: Making The Last of Us

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Nepřehlédněte

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Příběh seriálu bude obsahovat nová ohromující překvapení

Tvůrci seriálu The Last of Us, Neil Druckmann a Craig Mazin, slibují, že příběh chystané adaptace od HBO bude obsahovat nová ohromující překvapení.

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama