The Last of Us
88/100 - 122×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

The Last of Us (2013)

The Last of Us (2013)

Tato hra, odehrávající se v postapokalyp­tických Spojených státech, vypráví příběh přeživších Joela a Ellie, kteří společně pracují na přežití své cesty na západ napříč zbytkem země, aby našli možný lék na moderní houbový mor, který téměř zdecimoval celou lidskou rasu.

2.2.2021

Základní informace

Originální název: The Last of Us
Datum vydání: 14. června 2013
Platformy: PlayStation 3, PlayStation 4
Žánr: Postapokalyptický survival horor
Vývojář: Naughty Dog
Režiséři: Bruce Straley, Neil Druckmann
Producent a scenárista: Neil Druckmann

Oficiální synopse

The Last of Us je akční dobrodružná hra z roku 2013 vyvinutá společností Naughty Dog a publikovaná společností Sony Computer Entertainment. Hráči ovládají Joela, pašeráka, který má za úkol doprovázet dospívající dívku Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. The Last of Us se hraje z pohledu třetí osoby. Hráči používají střelné zbraně a improvizované zbraně, aby se bránili před nepřátelskými lidmi a kanibalskými tvory infikovanými mutovanou houbou rodu Cordyceps. V režimu online pro více hráčů se až osm hráčů zapojuje do kooperativní a konkurenceschop­né hry.

Zdroj: HBO

Diskuze /1

Gaffík

Jasně, postavy ze hry a ze seriálu si nesedí, ale: Harry měl mít zelené oči a ne modré, Hermiona měla mít obrovské řezáky, Hagrid měl mít přes tři metry… Taky jsme si zvykli..

13.2.2023 | 0:59:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama