The Last of Us
88/100 - 122×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Sam Burrell

Sam Burrell

Hluchý mladší bratr Henryho, který se skrýval před revolučním hnutím toužícím po pomstě v Kansas City.

Sezóny 1
2023 -

Sam se narodil v roce 2014 nebo 2015 stejným rodičům jako Henry Burrell. Žil v karanténní zóně Kansas City kontrolované organizací FEDRA. Byl neslyšící, což vedlo jeho bratra k tomu, že se naučil znakovou řeč a naučil ho ji, aby mohl komunikovat. Aby tomu ještě více napomohl, naučil se také psát. Získal také zájem o komiksy Savage Starlight, naučil se kreslit superhrdiny z komiksu a naučil se znakovat titulní hlášku komiksu – „Vydržet a přežít“.

V určitém okamžiku Sam onemocněl leukémií. Protože věděl, že FEDRA je jediná, kdo má lék, který by Samovi mohl pomoci, Henry s tyranskými diktátory spolupracoval – prozradil, kde se skrývá vůdce městského odporu Michael Coghlan. Na oplátku FEDRA poskytla Henrymu lék, který použil, aby udržel Sama naživu.

Henryho činy, jimiž zachránil Sama, však vedly k tomu, že Michaelova sestra Kathleen Coghlan převzala vládu nad skupinou odporu a vedla válku proti FEDŘE. Odboj vyhrál válku a začal hledat a zabíjet známé kolaboranty. Protože věděl, že Samovo spojení s ním by ho mohlo stát život, Henry uprchl do úkrytu, který založil Eldelstein, aby ho ochránil a zásoboval je potravinami. Když Henry viděl, že se Sam bojí, dal mu barevné tužky a barvy, aby jejich úkryt vyzdobil kresbami superhrdinů.

Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Camaris

Přišlo mi laciné, že ho oproti předloze udělali postiženého. Navíc, že měl mít leukémii a Fedra měla jediná lék?

15.2.2023 | 17:49:36
paulus79

Neviem,ako ho hodnotiť,proste malý bubáčik, tých pár minút odohral dobre

15.2.2023 | 9:20:55

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama