The Last of Us
88/100 - 122×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Frank

Frank

Přeživší, který žije sám s Billem v jejich izolovaném městečku.

Sezóny 1
2023 -

Frank žil v Baltimoru ve státě Maryland. Frank byl homosexuál a věnoval se malbě, hře na klavír a zpěvu. Když v roce 2003 vypukla epidemie mozkové infekce Cordyceps, byla zde agenturou FEDRA zřízena karanténní zóna. Někdy v roce 2007 se karanténní zóna zrušila. Frank se spolu s dalšími devíti lidmi rozhodl vydat do karanténní zóny v Bostonu ve státě Massachusetts. Cestou Frank přišel o celou svou skupinu.

Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
paulus79

Z dvojice buzikov menej charizmatický

15.2.2023 | 9:19:18
Gaffík

Za mě v pohodě epizodní postava. Jen nechápu, proč je v seznamu postav na prvním místě. Neměli by tam být spíš hlavní protagonisté?

13.2.2023 | 1:01:16

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama