The Last of Us
88/100 - 105×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Bill

Bill

Přeživší, který žije sám s Frankem v jejich izolovaném městečku.

Sezóny 1
2023 -

Billa vychovala jeho matka v Lincolnu ve státě Massachusetts. Jako skrytý homosexuál měl v mládí vždy jen jednu dívku a nikdy nepokračoval v žádném jiném milostném vztahu. Bill vyrůstal jako izolacionista a věřil, že většina lidí je buď nedůvěryhodná, nebo na obtíž. Jeho matka kdysi zemřela a zanechala mu svůj dům a veškerý majetek, k němuž patřil klavír s velkou zásobou klasické hudby a Linda Ronstadt. Z písní uměl Bill zahrát jen „Long Long Time“.

Po 11. září se z Billa stal paranoidní přeživší, který se připravoval na případný konec světa. Věřil také konspiračním teoriím, například že 11. září bylo dílem vlády Spojených států, kterou podle něj tvořili nacisté. Bill si pod sklepem svého domu vybudoval bunkr a svůj dům opevnil obrannými zařízeními a kamerami.
Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
paulus79

Postava na jeden diel , takže aká hlavná postava?ale tú homo sračku zahral dobre

15.2.2023 | 9:18:34
Gaffík

Stejně jako Frank – za mě v pohodě epizodní postava. Jen nechápu, proč je v seznamu postav na prvním místě. Neměli by tam být spíš hlavní protagonisté?

13.2.2023 | 1:01:48

Stav překladu

Epizoda S01E00: Making The Last of Us

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Last of Us

Nepřehlédněte

Seriál The Last of Us dostává druhou řadu

Seriál The Last of Us dostává druhou řadu

Je to neuvěřitelné za tak krátký čas, ale je to tak. Z HBO se rozhodli, že si seriál po tak velkém úspěchu zaslouží dostat druhou řadu. Něco, o čem spekulovali tvůrci a herci, se stává realitou. Máte z této novinky radost? Jak se vám zatím seriál líbí?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama