The Last of Us
88/100 - 123×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Marlene

Marlene

Vůdkyně Světlonošů v postapokalyptické Americe, kterou zpustošila mozková infekce Cordyceps.

Sezóny 1
2023 -

Marlene přežila epidemii mozkové infekce způsobené Cordycepsem v roce 2003. Postupem času začala nenávidět to, že FEDRA a armáda řeší problém nakažených tak, že je zabíjí a vzdává se veškerého úsilí o nalezení léku, což ji vedlo k založení skupiny Světlonošů, domobrany zaměřené na léčení nemoci a boj proti kontrole FEDRY nad zónami. Podpora její skupiny se rozšířila, když si civilisté uvědomili, že armáda má větší zájem na utlačování než na ochraně přeživších, kteří nejsou nakaženi, ve svých karanténních zónách bez nakažených, což vedlo k dvacetileté válce proti armádě.

V určitém okamžiku do své skupiny naverbovala Tommyho Millera, což vedlo k tomu, že jí jeho bratr Joel začal opovrhovat. Seznámila se také s Joelovou pašeráckou partnerkou Tess a jejich schopnostmi v postpandemic­kém světě.


Foto: HBO Max

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Camaris

Doufám, že jí čeká stejný konec jako ve hře. :)

15.2.2023 | 17:52:32
paulus79

Nič moc

15.2.2023 | 9:14:15
Gaffík

50/50

13.2.2023 | 0:55:40

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama