The Last of Us
88/100 - 123×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Obsazování a celá produkce druhé série pozastavena kvůli stávce scenáristů

Obsazování a celá produkce druhé série pozastavena kvůli stávce scenáristů

The Last of Us je posledním seriálem, který postihla stávka scenáristů, protože casting pro druhou sezónu je nyní pozastaven a scénáře nejsou napsány. Výkonná ředitelka HBO Francesca Orsi nabízí aktuální informace o datu premiéry druhé série.

2 18
31.5.2023

V nedávném rozhovoru pro Deadline byla Francesca Orsi dotázána, jak probíhá vývoj řady projektů HBO v době stávky scenáristů, včetně druhé série The Last of Us. Výkonná ředitelka stanice měla pro uznávanou adaptaci videohry neuspokojivé informace a potvrdila, že casting a natáčení se v současné době zpožďují. Premiéra se již nyní vrací na rok 2025.

The Last Of Us jsme vyhlíželi někdy v roce 2025. A Bílého lotosu se dočkáme ideálně v roce 2024, ale je tu nějaký otazník ohledně načasování stávky.

Foto: HBO

Ačkoli diváci budou jistě zklamaní z odkladu další sezóny, prodloužená přestávka druhé sezóny by se nakonec mohla ukázat jako přínosná. Samotná série neslavně prošla téměř desetiletým vývojovým cyklem, který nejprve začal jako film a nakonec přešel do televize, kde se tvůrce hry Neil Druckmann spojil s Craigem Mazinem z Černobyl, aby napsali a vytvořili adaptaci.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama