The Last of Us
88/100 - 123×

The Last of Us

Rozvedený a svobodný otec Joel, jenž je pašerákem s temnou a tragickou minulostí, má za úkol propašovat 14letou dívku jménem Ellie přes postapokalyptické Spojené státy. Oba se snaží přežít v dystopickém světě, který byl zpustošen vypuknutím smrtící choroby, která mění lidi na vražedné příšery.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Hororový
hrají
Ashley Johnson (Anna), Nick Offerman (Bill), Scott Shepherd (David), Murray Bartlett (Frank), Bella Ramsey (Ellie Williams), Lamar Johnson (Henry Burrell), Troy Baker (James), Pedro Pascal (Joel Miller), Melanie Lynskey (Kathleen Coghlan), Rutina Wesley (Maria Miller), Merle Dandridge (Marlene), Jeffrey Pierce (Perry), Storm Reid (Riley Abel), Keivonn Woodard (Sam Burrell), Nico Parker (Sarah Miller)

Úniky informací o třetím dílu hry The Last Of Us odhalují nové detaily, včetně nových postav

Úniky informací o třetím dílu hry The Last Of Us odhalují nové detaily, včetně nových postav

První úniky a zvěsti o hře The Last Of Us Part III prosakují skulinkami na internetu, ačkoli velké detaily jako datum vydání, screenshoty, záběry ze hry a tak dále zůstávají pod pokličkou.

16 0
24.7.2023

Po vydání seriálu The Last of Us na HBO Max a nedávném remaku první hry The Last of Us Part 1 zájem o tuto sérii prudce vzrostl. Společnost Naughty Dog sice zatím nevydala žádné oficiální oznámení o The Last of Us Part 3, herní komunita se nicméně hemží spekulacemi o pokračování příběhu.

Tvůrce série Neil Druckmann v rozhovorech přiznal nadšení fanoušků z potenciálního třetího dílu, ale zatím nebylo nic potvrzeno. Další spolehlivý leaker ViewerAnon koncem loňského roku přišel s tvrzením, že hra je skutečně ve výrobě, a úniky tvrdí totéž.

Nové informace naznačují, že hra je nejen ve vývoji, ale že se již rýsuje příběh. „Část děje bude o skupině mrchožroutů přežívajících na okraji postapokalyptického města, kteří se tísní ve viktoriánském domě, jenž jim slouží jako základna,“ uvedl DanielRPK 2. července.

(Foto: Naughty Dog)

Zpráva tvrdí, že Naughty Dog hledá dabéry pro pět těchto nových postav, přičemž role Lucase, Masona, Val, Ezry a Gracie jsou údajně k mání. Zde je lehké odhalení, co jsou postavy zač:

– Lucas – sympatická postava, která naváže vztah s dalším mladým mrchožroutem a bude mít příležitost ukázat svou temnou stránku

– Mason – bývalý pěšák, který si musí vybrat mezi loajalitou k Ezrovi a domu, když Val začne velet

– Val – vůdkyně skupiny

– Ezra – chlap, který chce po Val převzít vedení domu

– Gracie – mladá žena

Je třeba poznamenat, že jak DanielRPK, tak ViewerAnon obvykle vypouštějí informace týkající se filmového a televizního průmyslu. Konkrétně první z nich je nejznámější svými úniky týkajícími se franšízy Marvel. Vzhledem k tomu, že společnost Naughty Dog zatím o třetím dílu The Last of Us oficiálně neinformovala, je třeba tyto úniky brát s velkou rezervou.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Novinky z uplynulých dní. Co všechno víme o natáčení druhé série?

Za poslední měsíc se toho u seriálu The Last of Us stalo až příliš. Se začátkem natáčení v Britské Kolumbii vypluly na povrch informace o castingu, které nešlo udržet na uzdě. Kdo byl obsazen do roli Abby a uvídíme znovu Billa s Frankem?

Reklama

Hry

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama