The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 163×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

S02E10: Blood

S02E10: Blood

Wil musí zachránit Čtyřzemí a Mareth s Eretriou se musí obě potýkat se ztrátou.

cz sk
22.11.2017
240 000
42 minut

Základní info:

Režie: Brad Turner
Scénář: Evan Endicott, Josh Stoddard
Hrají: Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Malese Jow (Mareth), Vanessa Morgan (Lyria), Gentry White (Garet Jax), Desmond Chiam (Riga), Glen Levy (Slanter), Andrew Grainger (Coglin), Graham Vincent (Grandal), Manu Bennett (Černý mág), Ben Fransham (červený sžíravý přízrak), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: Spike

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
karlospajdos

V rámci možností dobrý zakončení, ale budu se opakovat když řeknu že mě štve že to ukončili. Proč proboha. TOP seriál.

29.11.2019 | 22:40:20
Fosie

z jedný je strom z duhýho studna…no jdi mi z dílny…bejkárna

4.9.2018 | 13:17:57
The_Last_Targaryen

Absolutně nejlepší Shannara díl, zatím. Uvidíme, co si pro nás vymyslí, ale myslím, že to aby Wil s sebou někoho bral zpátky je blbost. Rozhodně je o čem přemýšlet a doufám, že co nejdřív vyjdou postřehy. :D

7.5.2018 | 10:44:42
Allison6

Nejdřív mi trochu chyběla Amberle, ale.....série mi přišla rozhodně lepší než první :)

25.4.2018 | 18:40:42
pierres

Oproti prvni serii, sla kvalita neskutecne nahoru, ano nekolika klise se tvurci neubranili, absence milostnych scen az na 3 libaci nebyla na skodu a zbylo vice prostoru pro akci, coz je jen dobre. Misto Allanona je tu Mareth a doufam, ze s Willikem zplodi nastupce dalsiho Shannaru. Dalsi serie by mohla byt o nem. Idealne byt mohl ozit Bandon a byt hlavni zaporak. Uvidime co nam dalsi pokracovani prinese.

8.1.2018 | 20:16:41
Jackies

Prostě fantasy:)

5.12.2017 | 0:21:46
RagnarokCzD

Mě se teda konec moc nelíbil … warlock lord změknul … závěrečná bitva mi přišla odbytá, stejně jako osvobození eretrie … královnina postava mi přišla naprosto zbytečná (vlastně kdyby ji zabili rovnou, tak je po problému ne? :D )

Jedno klišé střídalo druhý … nějak mi tam prostě chybělo to mojo. :-/

Ale uplnej vopruz to taky nebyl, já bych řek lepší průměr co se fatasy seriálů týče neni snadný udělat je nepohádkový.

3.12.2017 | 19:59:11
Kasom

Dobrý, rozhodně lepší než závěr jedničky, ale mě osobně se víc líbil 9.díl než 10. Případnou 3.řadu rozhodně uvítám. To Golrandir: Ty postavy klidně můžou zemřít všechny, včetně Wila, ale až potom co bude mít potomky. Nakonec Shannara není jen o Willovi. Sledování seriálu mě navnadilo na četbu knih, ale chci stím počkat na konec seriálu, protože nejvíc na seriál nadávají ti co knihy četli. Jestli třetí řadu nepotvrdí, tak se dotoho pustím.

2.12.2017 | 0:25:32
Golradir

No tvl minule Bandon, teď nejlepší postava seriálu Allanon a pak dokonce i Will… Už jsem jenom čekal kdy umře Eretria a přišli bychom o všechny postavy z 1. série. No naštěstí aspoň ten Will je pořád naživu, protože co by to bylo za seriál o Shannaře be Shannary :D. A myslím si, že na stejném místě kde je Will bude i Allanon (oba propíchnuti stejným mečem).

27.11.2017 | 14:52:45
OlafDark

Jak si vytáhl ten meč z hrudi… :D Konečně pěkné fantasy. A pocta Harrymu Potterovi a Voldemortovi.

čestný člen redakce
27.11.2017 | 10:49:14

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama