The Walking Dead: The Ones Who Live
78/100 - 33×

The Walking Dead: The Ones Who Live

Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

USA | 2024 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Andrew Lincoln (Rick Grimes), Danai Gurira (Michonne Grimes), Pollyanna McIntosh (Anne), Terry O'Quinn (Jonathan Beale), Lesley-Ann Brandt (Pearl Thorne), Craig Tate (Donald Okafor), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Cailey Fleming (Judith Grimes), Matthew Jeffers (Nat), Antony Azor (RJ Grimes)

Tvůrce řekl pár zajímavostí o propojení seriálů World Beyond a The Ones Who Live

Tvůrce řekl pár zajímavostí o propojení seriálů World Beyond a The Ones Who Live

Svět The Walking Dead je nyní tvořen již velkým množstvím seriálů. Právě proto přišel čas na to se podívat na jejich propojení.

11 0
9.3.2024

Už dříve tvůrce Scott M. Gimple prozradil, že by chtěl v jednu chvíli propojit všechny seriály světa The Walking Dead, nicméně v dohledné době k tomu rozhodně nedojde. Aktuálně si stojí za tvrzením, že ke sledování stávajících seriálů není třeba znát děj ostatních seriálů. A v tom má rozhodně pravdu, protože všechny tři aktuálně vysílané seriály (The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live) působí jako samostatné projekty.

Nicméně ti, co znají všechny seriály, si epizody rozhodně užijí o něco více, protože pochopí jednotlivé odkazy. V souvislosti s nejnovějším projektem, seriálem The Ones Who Live, tvůrce Scott M. Gimple promluvil o jeho propojení se seriálem The Walking Dead: World Beyond. Oba seriály se totiž zaměřují mimo jiné i na Občanskou republiku. Navíc se v obou seriálech objevila postava Anne.

(Propojovat se sice moc nebude, ale i tak si diváci přijdou na své. Foto: AMC)

„Původně měl mít seriál World Beyond premiéru až po začátku Rickova příběhu,“ odhalil tvůrce. Je zajímavé, jak moc se změnily původní plány. Když Rick tehdy odcházel z The Walking Dead, bylo potvrzeno, že se vrátí ve filmové trilogii. S prvním filmem se tedy počítalo na poměrně brzkou dobu, protože až po něm měl mít premiéru seriál World Beyond. Nakonec se tedy vše změnilo.

Kromě toho se tvůrce vyjádřil k tomu, zda se v seriálu dočkáme Silase. Ten totiž začal pracovat pro Občanskou republiku, ale jen na oko. Opět se vyjádřil tvůrce Scott M. Gimple: „Myslím, že se očekává, že se v seriálu objeví, ale něco takového spíše nesmíte očekávat.“

Zdroj článku: EW

Diskuze /5

Jack1947

TO bude zajímavéé joo. Uvidíme snad se to nějak vyvrbí už v téhle řadě -thumbs up-

10.3.2024 | 9:45:49
igwar

Originál Gimplovho vyjadrenia v ang ohľadom Silasa je trošku viac nádejnejší, než český preklad. Ale je to typická zahmlievacia vyhýbavá odpoveď, kde zjavne nechcel dávať žiadne info. Možno to znamená, že Silas nejakým spôsobom v seriáli bude, ale nie tak, ako všetci očakávame.

#3 Xavik
10.3.2024 | 10:23:29
Xavik

#2 igwar: Já právě nevěděl, jak přesně to myslí, každopádně tam u toho rozhovoru psali, že k tomu spíše nedojde. Originál jeho slov je kdyžtak takový: „I think that's probably the expected thing,” teases Gimple. “And I think it's more unexpected than that, who we may or may not see.” A k tomu v článku napsáno: "And while characters from World Beyond like Hal Crumpston’s Silas would seem like naturals to crossover on The Ones Who Live, that does not appear likely to happen.“

#4 Stardos
admin
10.3.2024 | 11:26:56
Stardos

#3 Xavik: A nějaký důvod, proč je tam napsané „does not appear likely to happen“ nebo je to jen domněnka autora? Osobně si teda myslím, že se objeví Morgan s Mo, ale i ten Silas by dával smysl a nepřijde mi to jako něco takového, co by nebylo lehké udělat

#5 Xavik
10.3.2024 | 18:32:55
Xavik

#4 Stardos: To já právě nevím, kde to vzal. :D

admin
16.3.2024 | 7:53:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Ricka a Michonne

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live zahájil svou existenci roku 2024 a téhož roku skončil, takže s námi byl jen několik týdnů. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: The Ones Who Live se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a The Walking Dead: Daryl Dixon. Pro fanoušky The Ones Who Live jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama