WandaVision
87/100 - 157×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Paul Bettany neví o své budoucnosti MCU, aktuálně nemá se studiem smlouvu

Paul Bettany neví o své budoucnosti MCU, aktuálně nemá se studiem smlouvu

Zatímco Elizabeth Olsen spěchala z natáčení seriálu hned na natáčení druhého Doctora Strange, tak Paul Bettany není nijak u Marvelu smluvně zavázaný. Doufá, že se někdy v budoucnu jako Vision ještě objeví, ale aktuálně je beze smlouvy a o budoucích plánech s postavou toho ví pramálo.

8 13
5.6.2021

Herec Paul Bettany prozradil, že nápad uvést do MCU White Visiona byly již někdy okolo Infinity War. Bettany je o dva roky starší než Kevin Feige, takže oba mají k sobě velice blízko. Oba si tak pamatují, jak v 70. letech měl White Vision velký význam a dopad na komiksy od Marvelu. Často tak oba debatují, co by bylo možné provést v MCU.

Konec seriálu bohužel neprozradil, co se stalo s White Visionem. Víme, že přežil a někde je. A i když se jedná o pravé Visionovo tělo, tak Wandy Vision je zcela někdo jiný. S White Visionem nemá děti a není to ten, po kterém Scarlet Witch touží, a se kterým prožila všechny ty radostné chvíle v sitcomu. Bylo by ale zvláštní, když by tvůrci nechali White Visiona naživu, a neměli pro něj žádné plány.

(Bettany by chtěl, ale studio vyčkává. Foto: Disney)

Možná se to změní, ale skutečnost je taková, že Paul Bettany aktuálně není nijak u studia Disney smluvně zavázán. Jeho smlouva vypršela po skončení seriálu. Aktuálně se studiem nemluvil o dalších plánech a ani mu nebyla nabídnuta smlouva nová či sdílení určité vize do budoucnosti. Zatím se tedy zdá, že v dalším roce rozhodně Visiona na plátnech kin nečekejme.

Paul Bettany je tak na volné noze, kdy samozřejmě má veliký zájem v MCU zůstat. A doufá, že si Visiona ještě někdy zahraje. Jelikož ale nejsou žádné debaty o druhé řadě, možná to nějaký ten pátek potrvá. Jeho kolegyně Elizabeth Olsen je na tom úplně jinak. Ta hned po skončení natáčení seriálu spěchala do Londýnu, kde se začal natáčet film Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Tu ve filmech dále budeme vídat.

Chtěli byste Visiona ještě vidět? Pokud ano, tak kde? Radši seriál, nebo ho opět dát do filmů?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /2

Spiker

Do Londýna, ne Londýnu

18.6.2021 | 2:03:07
Spiker

Nebo nic. Pardon. Bouchlo mě to do očí

18.6.2021 | 2:05:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

České titulky

Epizoda S01E09: The Series Finale

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Reklama

Novinky

I Vision nakonec dostane svůj vlastní seriál na Disney+

I Vision nakonec dostane svůj vlastní seriál na Disney+

Mnozí by si sice přáli pokračování celého seriálu WandaVision, tentokrát se ale musíme spokojit pouze s Visionem. Zatímco se Wanda na chvíli usadila ve filmovém světě, Vision bude pokračovat v tom seriálovém. Jste rádi, že tato postava dostává svůj vlastní seriál?

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

WandaVision slaví první výročí od premiéry a tvůrci dávají divákům dárek

Triková společnost Industrial Light and Magic na počest výroční seriálu WandaVision zveřejnila video, jak se dělaly k seriálu digitální efekty. A je opravdu na co se dívat, video má navíc i povedenou hudbu. Seriál u nás na Edně vyhrál nejlepší seriál roku 2021, tak zavzpomínejte na seriál i vy.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama