Wu Assassins (Zabijáci Wu)
64/100 - 37×

Wu Assassins(Zabijáci Wu)

Seriál Wu Assassins se zaměřuje na kriminální složku San Francisca spojenou s bojovým uměním a nadpřirozenými prvky. Hlavní postava Kai Jin se stává vůbec posledním zabijákem Wu, který má za úkol shromáždit moc prastaré trojice, aby znovunastolil rovnováhu.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Iko Uwais (Kai Jin), Byron Mann (Strýček Six), Li Jun Li (Jenny Wah), Celia Au (Ying Ying), Lewis Tan (Lu Xin Lee), Lawrence Kao (Tommy Wah), Katheryn Winnick (Christine Gavin), Tommy Flanagan (Alec McCullough), Tzi Ma (pan Young), Juju Chan (Zan), Cranston Johnson (Frank Fletcher), Mark Dacascos (Kun Zi), Robin McLeavy (Maggie McCullough), Summer Glau (slečna Jonesová), Travis Caldwell (Gideon)

Místo druhé řady bude film

Místo druhé řady bude film

Netflix nás překvapil zprávou, že místo druhé řady bude natočen film s podnázvem Fistful of Vengeance. Vrátit by se měla většina hlavních postav. Tým v čele Kai Jinem se pokusí pomstít smrt jednoho z nich. Ale zjistí, že na nepřítele možná budou krátcí.

3 0
6.3.2021

Druhá řada seriálu Wu Assassins je kapitolou sama o sobě. Byla neoficiálně potvrzena už na jaře minulého roku. Postupně se začaly objevovat další a další neoficiální zprávy o prodloužení seriálu. Loni v srpnu jsme o tom sami napsali, jelikož jsme zahlédli už „oficiální“ potvrzení od Netflixu, ale nakonec ani to nebylo pravdivé.

Tentokrát je to ale stoprocentní. Na Netflixu se zatím v neurčitém termínu v budoucnu dočkáme 90minutového filmu, který navazuje na konec první série. Film bude nést název Fistful of Vengeance, což můžeme volně přeložit jako Plní pomsty. Vrátí se v něm Kai Jin (herec Iko Uwais), Lu Xin Lee (herec Lewis Tan), Tommy Wah (herec Lawrence Kao) a Zan (herečka Juju Chan Szeto). Nové postavy si zahrají herci Pearl Thusi (Adaku), Rhatha Phongam (Ku An Qi), Francesca Torney (Preeya) a Jason Tobin (William Pan).

Scénář filmu budou mít na starost Cameron Litvack, Jessica Chou a Yalun Tu, kteří psali scénář k několika dílům první řady. Režisérem bude Roel Reiné, který natočil dva z dílů první řady. Ve filmu se znovu potká tým v Bangkoku, aby pomstil smrt jednoho z nich a zjistí, že jejich nový nepřítel je prastará hrozba obdařená nadpozemskými schopnostmi.

Film se bude natáčet v Thajsku a produkčním studiem budou Living Films.

(Těšíte se na nový film? Foto: Netflix)

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /1

AlanWake

No upřímně nevím, jak reagovat :D snad to bude ok.

27.5.2021 | 14:07:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama