X-Men
89/100 - 49×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Vanessa Carlysle

Vanessa Carlysle

Prostitutka, která se zamiluje do Wada Wilsona a stojí při něm, i když projde razantní a nečekanou proměnou v Deadpoola.

Sezóny 2
2016 - 2018

Informace

Skutečné jméno: Vanessa Carlysle
Přezdívka: Copycat
Druh: člověk
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: hnědá
Představitelé: Morena Baccarin
Autoři postavy: Fabian Nicieza, Rob Liefeld
Poprvé se objevil v: X-Force #19 (1993)
Rok vzniku: 1993

Filmy

Deadpool (2016)
Deadpool 2 (2018)

Filmový příběh

Vanessa Carlysle je bývalá prostitutka, na kterou náhodně narazí Wade Wilson, který si zpočátku kupuje její čas. Pár si ovšem začne znenadání velice rozumět a Wade začne s Vanessou chodit. Vše vypadá jako příběh z pohádky, dokud se u WIlsona neprojeví rakovina v rozsáhlém stádiu. Oba chodí po doktorech, ale zdá se, že jim nikdo není schopen patřičně pomoci. Wadův osud je nevyhnutelný a brzy zemře.

Následně ale Wilson narazí na Ajaxe, který ho naverbuje do svého programu a slibuje mu, že zvrátí jeho nemoc. To se i napůl vyplní, ale Wade je při proměně v Deadpoola ošklivě znetvořen. Od té doby se nechce vídat s Vanessou, která ho považuje za mrtvého. Wilson se bojí, že když by se k ní přiblížil, rozešla by se s ním. Nakonec jsou ale tyto obavy úplně zbytečné a ve finále, kdy Deadpool Vanessu zachrání ze spáru Ajaxe, se pár dává opět dohromady.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka :)

23.9.2018 | 15:27:48
tom99

Jo jo, takovou chápavou přítelkyni bych chtěl mít…

webmaster, grafik
1.5.2018 | 9:29:29

Zajímavosti

Bude Thing poslední posilou Deadpoola 3 z foxovských komiksových filmů?

Bude Thing poslední posilou Deadpoola 3 z foxovských komiksových filmů?

Ryan Reynolds se ničím netají a osud třetího filmu vsadil na mnohovesmír. Ano, ten mnohovesmír, který se nejednomu fanouškovi začíná malinko zajídat. Ale u Reynoldse máme naději, že tentokrát vše bude provedeno správně, přirozeně a opodstatněně. Nyní tu máme další možnou posilu.

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama