Zoo Shrnutí a postřehy z epizody Sleuths

Shrnutí a postřehy z epizody Sleuths

Shrnutí a postřehy z epizody Sleuths

Sedmá epizoda seriálu Zoo nám opět odhalila několik zajímavých informací. Tým společně vyšetřuje zmizení tří medvědů v Paříži. Co všechno nám přinesla epizoda Sleuths, si můžete přečíst uvnitř článku.


5 0
19.8.2015

V sedmé epizodě už tým konečně cestoval společně, a to do Paříže, kde mají na starost vyšetřování medvědů, kteří se uprostřed léta rozhodli hibernovat. Mají však i druhý úkol, zjisti, zda byl agent Shaffer na výplatní pásce Reiden Global, a očistit tak jméno Jamie.

Na začátku jsme se dozvěděli, že když došlo k potyčce na schodišti, Jamie skutečně zabila agenta Shaffera. Takže musela změnit svoji identitu. Tým totiž musí nejdřív dokázat, že byl agent Shaffer dvojitý agent.


Mitch objevil, co všechno skrývá mateřská buňka – urychluje vývoj zvířecí evoluce, dává zvířatům rysy a vlastnosti, které by si normálně vyvinula v průběhu několika staletí. Všechno to vysvětluje. To, že můžou lvi komunikovat na dálku, netopýři létat vysoko a medvědi mají vnější kostru, tedy jakési brnění, což jim umožňuje, aby byli téměř nezranitelní. Zjistil také, že pomocí mateřské buňky by měla jít namíchat vakcína, která by zabránila tomuto evolučnímu procesu.

Epizoda se točila kolem tří zmizelých medvědů v Paříži. Díky této situaci musí Chloe čelit tváří v tvář svému bývalému snoubenci Jeanu-Michelovi, který nyní chodí s její sestrou. Zdá se, že se Chloe už se vším smířila a Jeanu- Michelovi dává radu, aby byl pro její sestru lepším přítelem, než byl kdy pro ni. Chloe se nebojí si věřit a odvaha ji vždy žene kupředu.

Když už mluvíme o odvaze, pojďme se teď zaměřit na Abrahama. Viděli jsme záblesky jeho temné minulosti, ale nakonec jsme se dozvěděli celý příběh, který byl opravdu děsivý. Byl unesen povstaleckou armádou, kde dostal při přijetí na výběr, zda zabije jednoho ze svých mladších bratrů a zachrání tak jednoho z nich, nebo je oba odsoudí na smrt, když žádného nezabije. Abe si nikoho nevybral, a tak byli jeho bratři zabiti a Abe jim tak poskytl vysvobození. Protože kdyby si vybral jednoho z nich, ten druhý by se stal vrahem stejně jako Abraham. Tato událost motivuje Abrahama, aby chránil celou svou rodinu, do které zahrnuje i celý tým. Využívá tedy svoje zkušenosti, když utěšuje Jamie, která zabila člověka.

Později se také dozvídáme, že Mitch to také hraje na dvě strany. Motivuje ho však k tomu jeho dcera Clementine, která je smrtelně nemocná. Mitch se tedy rozhodl uzavřít smlouvu s ďáblem a vydal se na cestu, ve které Reiden Global vydírá, aby získal léky pro svou dceru. Doufejme, že svým jednáním neznemožní týmu obvinit Reiden Global.

Každým týdnem je Zoo zajímavější. Sedmý díl byl nabitý vzrušením a zajímavými vývoji postav, zejména Mitche a Abrahama. Doufejme, že osmá epizoda nám přinese další nové informace, které bude moci náš tým využít.

Co si myslíte, přejde Mitch na temnou stranu? Je na čase, aby se už Jackson dozvěděl něco dalšího o svém otci? Jak se vám líbila tato epizoda? Podělte se s námi o svoje názory v komentářích.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic.

Foto: CBS

Diskuze /2

gladiator992

Mitch – jednoznačne ma naklonene sa dostať na temnu stranu :/ A o Jacksonovom otcovi sa určite dozvieme až vo finálnej časti alebo o niečo skôr :D

19.8.2015 | 18:07:48
Beakka

V každom prípade ma tento seriál celkom zaujal.

22.8.2015 | 12:52:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Barrier

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad sedí na verze Zoo:

  • … S03E13HDTV x264-LOL

Po zhlédnutí dílu nezapomeňte epizodu ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Co nás čeká v 5. - 7. díle?

Jamie se pokouší dopadnout zbývající Pastýře, Mitch se snaží zachránit Clementine a celý tým se vydá osvobodit Isaaca. To a mnohem víc nás čeká v následujících dílech Zoo. Oficiální popisy epizod najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny